Total Pageviews

Тема 5. Правила оформлення курсових робіт.

1. Прочитайте правила оформлення курсової роботи і починайте виконувати Крок 3. (Опрацюйте відібраний матеріал та починайте працювати над  Вступом до плану-проекту курсової роботи (перелік обов"язкових елементів Вспупу див. у "Методичні рекомендації до написання курсових робіт https://sites.google.com/site/ondpereklad2012/vimogi-do-oformlenna-kursovih-i-diplomnih-robit)).

2. Перегляньте відео http://www.youtube.com/watch?v=0FPvQQQCUT8. Прокоментуйте запропоновані поради.

3. Відвідайте сайт http://vak.in.ua/, на якому Ви зможете  швидко та легко оформити Ваш "Список використаних джерел".



231 comments:

  1. У відео мені сподобались три аспекти:
    1) корисним є написання всіх думок/ідей, які в тебе є, незважаючи на структуру речень, слова і вирази. їх завжди можна відредагувати, але ви вже будете бачити про що ви можете написати і як. я вважаю це найкращою порадою.
    2) потрібно починати працювати над дослідницькою роботою якомога раніше. це заощадить час для її ретельної перевірки.
    3) обирати лише ту тему, якою ви насправді захоплені. це мабуть найважливіший аспект при початку роботи з дослідженням. чим більше вам подобається тема, тим більше у вас є думок і умовиводів щодо неї. це і є ключ до якісної роботи.

    ReplyDelete
  2. Набільш за все мені запам`яталася техніка : "word vomit".Я вважаю, що іноді дійсно корисно просто сісти і спробувати занотувати усе, що спадає на думку. Наш мозок-це особлива скриня, яке містить в собі те, про що ми можемо навіть не здогадуватися. Також,важливим є відбір правильної інформації, яка стосується саме обраної вами теми, для того, щоб уникнути коментарів типу : "Не лий зайвої води".
    Хочу додати дещо особисто від себе. Для мене попри все зазначене, найважливішим є організація самого процесу. На жаль, я не вмію концентруватися при наявності зайвих подразників. Я потребую тиші. Окрім цього, я повинна бути впевнена, що тоді,коли я сідаю за роботу, я справді зможу щось написати. Не знаю,як це пояснити,але неоднарозово помічала за собою, що іноді просто не виходить нічого, попри те, що голова може бути заповнена ідеями. Вважаю,що процес написання будь-якої наукової роботи - творчий процес, тому з повагою ставлюся до кожного, хто вдало вправляється з ним,показуючи високі результати. Кульбака Тетяна,33 група.

    ReplyDelete

  3. Як було зазначено у відео, першим ключовим моментом в написанні будь-якої наукової роботи є організація. Правильно організована робота - перший крок до успіху. Зберігаючи інформацію в Word документах потрібно точно вказувати назву документу, щоб потім, коли знадобиться та чи інша інформація, її можна було легко віднайти з великої кількості файлів. Я вважаю цю пораду дійсно корисною, тому що, шукаючи інформацію для курсової роботи, ми опрацьовуємо багато джерел, завантажуємо безліч документів, і часто трапляються випадки, що серед великої кількості документів важко знайти саме той, який тобі потрібен.
    Також мені сподобалася порада щодо відсіювання інформації, яка не стосується теми. Адже часто студенти думають,що чим більше тексту вони напишуть, тим краще. У цьому і полягає їх помилка. Весь матеріал повинен бути викладений чітко, лаконічно і безпосередньо стосуватися теми роботи.
    Більш того, обов'язково перед тим, як почати писати роботу, потрібно вибрати ту тему, яка вам дійсно подобається. Таким чином, вам не потрібно буде «carry the burden» , ви навпаки отримуватимете задоволення від процесу!
    Лисичко Дар’я, 33 група.

    ReplyDelete
  4. Найбільше мені сподобалися наступні ідеї:
    1. Важливо записувати всі свої думки, незважаючи на структуру речень чи лексику. Адже на формулювання правильно думки витрачається багато часу. Крім того, під час такого довготривалого процесу як написання наукової роботи, ми можемо забувати певні думки та ідеї. Тому нотування є дуже важливим, адже ми завжди встигнемо відредагувати.
    2. Корисною я вважаю пораду про те, що необхідно дати свою роботу комусь на перевірку, чи то колезі, другу, науковому керівникові. Адже для написання хорошої наукової роботи необхідно бути критичним до власних поглядів, а це не завжди вдається. Тому важливо отримати об’єктивну оцінку своєї робити, яка допоможе доопрацювати її.
    Захарко Яна, 33 група

    ReplyDelete
  5. .«Просто сядь за машинку та спливи кров’ю», – сказав Е. Хемінгуей, коли його запитали, як створити геніальний текст. Для того, аби написати геніальну курсову, спливати кров’ю зовсім не обов’язково. Проте чомусь у багатьох студентів саме лише слово «курсова» викликає неприємні відчуття. Але для того, щоб не боятись краще швидше приступати до вибору теми. Як вибрати? Ідеальний варіант – обрати тему, що справді цікава. Прагматичний варіант – обрати тему, до якої можна легко знайти велику кількість інформації. Ідеально-прагматичний варіант – звернутися до теми, з якою ви вже працювали. Складання плану та підбір інформації слід обговорити з науковим керівником. Потрібно правильно розподіляти свій час та інформацію яку можете знайти. При написанні потрібно враховувати вимоги і намагатись якомога частіше та глибше показувати власні думки та дослідження стосовно даної теми. Потрібно враховувати власні особливості та розраховувати час так, аби курсова робота не писалась пізно вночі перед захистом. Маючи вільну хвилинку краще обдумувати всі деталі знову і знову. І що найголовніше- робити нотатки, позначаєте цікаві думки, виписуйте і накопичуйте, а потім виберіть певний час для аналізу всі своїх нотатків. Одне просте прохання :« Правильно підберіть тему. Це найголовніше.»

    ReplyDelete
  6. Переглянувши відео, можу виділити декілька порад які мене зацікавили:
    1)Потрібно писати свою думку відразу і не перейматися тим, чи є вона граматично правильною. Найкращі ідеї з'являються спонтанно. У вас завжди буде можливість переглянути свої вже написані ідеї або думки пізніше і використати їх у вашому дослідженні.
    2) Потрібно обирати тему дослідження саме ту, яка вам подобається. Так як дослідження є невід'ємною частиною навчального процесу, слід більш серйозно відноситися до цього, щоб в майбутньому це не стало для вас проблемою.Наукове дослідження повинно приносити вам задоволення а не роздратованість.
    Гавриленкова Катерина 36 группа

    ReplyDelete
  7. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  8. У переглянутому говориться про те, що написання будь-якої наукової роботи складається з трьох етапів: пошук інформації, аналіз інформації та її об’єднання. І для кожного з етапів є свої найважливіші поради. Так для першого, потрібно робити нотатки та підкреслювати найцікавіші ідеї, yе забуваючи при цьому записувати звідки було взято інформацію, так як це згодом дуже заощадить ваш час. Для другого етапу, потрібно дати волю своїм думкам та не боятися написати щось неправильно, тому що одне написане слово може стати причиною величезної ідеї. На третьому етапі слід показати результат своєї роботи – те нове, що ви внесли у певну галузь. Також я абсолютно згодна, що наприкінці слід показати роботу іншій людині, аби вона свіжим поглядом оцінила інформацію. Будь-яка критика буде корисною.

    ReplyDelete
  9. Продивившись відео і почувши досить корисні поради я,по-перше, хотіла б слідувати "start early." Я часто зволікаю. Я думаю, що найбільш важливі поради,які були запропоновані в відео це:
    1)обрати тему
    2)робити нотатки
    3)відкривати для себе нові ідеї
    2)отримати гарний результат своєї роботи

    ReplyDelete
  10. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  11. Це відео було для мене надзвичайно корисним. Звичайно більшість ключових ідей я знала й раніше, але зараз я зібрала їх разом і в мене вийшов цілісний організований процес написання курсової роботи. З усіма думками я абсолютно погоджуюсь, і відкрила для себе новий етап. Він передбачає написання всіх своїх думок та ідей, швидко, можливо хаотично і неправильно, але цінність такої поради полягає в тому, що ми можемо написати такі нові цікаві ідеї, до яких при довгому роздумування та формулюванні можливо й не дійшли б. Також однією з найважливіших порад для мене є записування ключових думок, ідей, а не намагання втиснути все в роботу. Від нас цього ніхто не чакає, від нас вимагають опрацювання необхідного матеріалу та виділення найголовнішого. Також важливим моментом є тема. Потрібно відразу намагатися обрати тему, яка була б цікавою саме для вас, адже робота над такою темою і сама буде цікавою та легшою. І нарешті заключний етап - перевірка чужим судженням. Погляд іншої людини буде безумовно корисним, тому що багато моментів, на які ви не звертали уваги, скоріше за все будуть кидатись в очі іншій людині і висловивши свою думку, вона допоможе вам ще більше вдосконалити свою роботу та отримати високий бал.
    Ганна Волошина, 33 група

    ReplyDelete
  12. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  13. Переглянувши відео, я зрозуміла, що найважливіша річ в написанні курсової роботи – це спланувати всю роботу та почати якомога раніше. Якщо відкладати все на останній момент, ми будемо поспішати, нервувати, робити помилки, в нас просто не вистачить часу висловити та відредагувати всі свої думки. Що стосується самого процесу написання, то мені дуже сподобалась ідея про Word Vomit – сісти і записувати всі думки, що приходять в голову, не задумуючись про те, як правильно висловитись, швидко, хаотично. Саме тоді певні цінні ідеї можуть з’явитися з нашої підсвідомості. Я погоджуюсь з тим, що потрібно обирати тему, яка вам цікава. Тоді робота буде приносити вам задоволення і матиме значення як для вас, так і для науки.
    Кадащук Анна, 33 група, 305 підгрупа, ННІІФ

    ReplyDelete
  14. Переглянувши дане відео я підчерпнула для себе декілька важливих ідей та порад, які на мою думку були б для мене дуже корисними. І хоч не завжди вдається розпочати роботу над курсовою чимраніше в силу інтенсивного навчального процесу, але організувавши правильно роботу та прислухавшись до порад, процес написання курсової проходитиме для мене легше, швидше і ефективніше. І я маю надію що такий метод, як швидке і хаотичне записування всіх своїх думок та ідей які приходять в голову допоможе мені краще впоратися із задачами, тому що серед них легко може бути рішення тієї проблеми яка постала перед мною і не дає мені рухатись далі. Я цілком підтримую ідею того, що курсову роботу писати потрібно лише по тій темі, яка є цікавою насамперед для мене, бо в іншому випадку написання буде здаватися важким, нудним ізосередитис яна роботі буде дуже важко. А якщо ж бути зацікавленим у своїй темі і підходити до написання з ентузіазмом - робота вдаватиметься краще і результат приємно вас здивує.

    Ярошук Діана
    33 група

    ReplyDelete
  15. Я повністю погоджуюся з думкою,що задля успішного результату у написанні роботи необхідно почати якомога раніше. Хотіла б відмітити, що також важливу роль грає натхнення.Я шукаю його в ранкових прогулянках на свіжому повітрі.Завдяки цьому з'являються нові ідеї та шляхи їх вдосконалення.Також це чудова мотивація скоріше почати роботу та,відповідно, скоріше тішитися позитивним результатом.Ніхто не питатиме якими шляхами була написана наукова робота та чим була стимульована досить клопітка праця.Важливо результат.Іноді це здається досить нудним,але якщо бути повністю зосередженим та вмотивованим,час летить досить швидко,приносячи гарні плоди часу.

    ReplyDelete
  16. Подане відео дає нам зрозуміти, що важливим етапом в написанні курсової роботи - є планування, поетапне планування кожного кроку. Також не менш важливим треба виокремити те, що не варто все залишати на останній день. Все робити поступово, щоб не поспішати і цим не наробити безліч помилок. Хотілося б виокремити саме ідею Word Vomit. Що означає записати на аркуш паперу всі думки, які приходять в голову в данний момент, незважаючи на те, наскільки правильно сформульвані ці ідеї.
    Рябчук Ольга, 33 група

    ReplyDelete
  17. Відео наповнене цікавою та корисною інформацією,що дійсно важлива для нас при написанні курсової роботи.
    З найбільш корисних порад хочу виділити: обрання теми, та опрацювання матеріалу.Це, звичайно, перший, але найважливіший етап, так як це лише крок до власної реалізації як початкового науковця.
    Нотування корисної інформації- це корисно, адже це не забирає багато часу, а лише спрощує роботу.
    Та головне-це бути настроєним на серйозну роботу, і тоді все вийде!!!
    Спінчевська Дарина, 35 група

    ReplyDelete
  18. Відео є дуже корисним для написання наукової роботи. Найбільше мені сподобався той аспект, що потрібно завжди віддавати на перегляд іншій людині свою роботу. Дійсно, заглиблюючись в тему, ми іноді не помічаємо елементарних помилок, а вони псують враження про роботу з першого погляду.
    Також корисно починати свою роботу якомога раніше, адже в останній момент може просто не вистачити часу! Саме через це науковий керівник повинен встановлювати певні deadlines, аби робота відбувалася поетапно.

    ReplyDelete
  19. Хороше видео, в ньому стисло викладено все щодо написання курсової роботи.Чітко ,зрозуміло.розкладено по поличках.Особисто для мене важлива тема,тоді і писати і добирати матеріал цікаво.Думка про те,щоб перечитала роботу інша людина ,теж слушна,тому що свіжий неупереджений погляд допомогає виявити граматичні і логічні помилки.Погоджуюся з думкою колег,про час написання курсової...чим раніше тим краще,тому що в процесі написання роботи вносяться зміни,відбувається корекція написаного,додаються нові думки.А все це потребує ситематизації, вичитки,часу! Ставінська Катерина 32 група

    ReplyDelete
  20. Я повністю погоджуюсь з думкою із відео, що організація та систематизація інформації для курсової роботи відіграє найважливішу ключову роль. Для того щоб відібрати лише корисну інформацію, важливо робити нотатки, або навіть копії певний сторінок, так як весь обсяг бібліотечного матеріалу треба буде прогляну і вибрати лише головне. Важливо не забувати записувати звідки була взята інформація, щоб у майбутньому складання списку джерел не склало великої проблеми. Для мене було цікаво почути, що після того як студент зібрав всю необхідну інформацію, важливо самому почати писати свої власні думки та ідеї щодо певної теми, повністю проаналізувати всю зібрану інформацію.

    ReplyDelete
  21. Найбільш цінними я вважаю наступні ідеї з відео:
    1) Починати працювати над дослідницькою роботою якомога раніше, для заощадження власного часу і нервів.
    2) А також те, що можна віддати готову роботу колезі або науковому керівнику для прочитання задля отримання об’єктивної оцінки власної роботи.
    3) Але найціннішою порадою вважаю, що перш за все треба обирати цікаву для тебе тему. Адже ставлення до того чим ти займаєшся має найважливіше значення. Таким чином ти з більшою відповідальністю віднесешся до роботи
    Войцехівська Ірина 33 група

    ReplyDelete
  22. Поради з відео "How To Write Research Paper" були корисними для мене, а саме: хотілося б зазначити 3 основних пункта для виконання дослідницької наукової роботи. Головною і першою сходинкою є бажання людини бути науковцем і досліджувати роботу.Правильна організація - це вже половина роботи. Потрібно продумати, в який спосіб ти хочеш працювати і обробляти потрібний матеріал. Не менш важливим є система умовних скорочень, які ти можеш придумати самостійно для кращої орієнтації у своїх роздруківках. ТИ можеш підкреслювати потрібні речення, ставити помітки на полях і т.д. Під час написання роботи, намагайся уникати інформацію, яка не відноситься до твоєї наукової роботи. Бери до уваги всі думки, які приходять на розум під час написання роботи. Будь впевненим, що твоя робота принесе користь тобі та іншим людям.

    ReplyDelete
  23. Подивившись відео хочу зазначити такі ключові моменти,які, на мою думку, сприяють полегшенню процесу написання дослідницької роботи:
    1. З першого етапу(дослідження) вважаю головним, що потрібну інформацію слід виділяти кольором або ж позначками, адже у потоці великої кількості інформації потрібна може згубитися.
    2. Також хочу зазначити, що вірним було визначего те, що багато студентів хочуть якомога більше інформації втулити у дослідження. Навіть якщо ця інформація не відповідає обраній темі. Багато написано не значить добре написано.
    3. Ідея робити одразу ж нотатки відповідно до думок є влучною. Не потрібно турбуватися про граматичні чи лексичні помилки, бо це дійсно займає час. Краще одназу написати,а потім спокійно додати щось,а може і змінити. Бо коли ви будете це робити під час написання нотаток ви можете втратити головну ідею.
    Гуманкова Анастасія, 33 група.

    ReplyDelete
  24. Декілька моментів у відео сподобались найбільше, а саме про те, що потрібно починати роботу зарання, бо з наближенням сессії в нас завжди стає меньше часу. З більшим обсягом часу, роботу можна зробити більш конкретною та охопити більше матеріалу.
    І сподобався пункт про те, що не треба давати інформації, яка не стосується теми. Мені здається що в роботу, в якій повинен бути аналіз, наприклад дієслів у певному товрі, не потрібно вміщувати інформацію про життя автора.

    Боброва А., 32 група.

    ReplyDelete
  25. Відео наповнене цікавою та корисною інформацією, а також є дуже корисним для написання наукової роботи. Я погоджуюсь з тим, що потрібно обирати тему, яка вам цікава. Тоді робота буде приносити вам задоволення і матиме значення як для вас, так і для науки. Дуже рада, що змогла отримати слушні поради, якими зможу користуватись під час написання курсової роботи.
    Кравець Любов, 33 група

    ReplyDelete
  26. Цікаве відео з корисними порадами. Погоджуюсь з трьома головними етапами - пошук інформації, аналіз та її обєднання. Також, мені сподобалось, що для кожного етапу викладені допоміжні моменти та рекомендації для полегшення роботи студента, зокрема мене. Цілком справедливо зазначено, що будь-яка критика - це корисно.
    Анна Пилипчук
    33 група

    ReplyDelete
  27. З відео насправді можна дізнатися багато потрібної інформації щодо написання роботи. Погоджуюся з думкою, що насамперд потрібно бути зацікавленим темою своєї роботи. Тому що, коли людина пише наукову роботу без зацікавленості, їй не хочеться шукати навіть додаткову інформацію. Також сподобалось те,що було зазначено за час написання. На мою думку, час написання роботи - це найголовніше,але на жаль, багато студентів не здають курсові роботи вчасно і саме це псує оцінку за старанно виконану роботу.
    Ольшевська Руслана
    32 група

    ReplyDelete
  28. 32 група
    На мою думку , правильна організація наукової роботи є дуже важливим елементом і ключем до успіху.. Зберігаючи інформацію в електронному вигляді необхідно точно зазначати назву, щоб коли знадобиться певна інформація, її можна було легко віднайти з великої кількості файлів. Я вважаю , що ця порада і справді є дієвою, оскільки шукаючи інформацію для курсової роботи, ми опрацьовуємо багато джерел, завантажуємо безліч документів, і часто трапляються випадки, що серед великої кількості документів важко знайти потрібний файл. Саме тут нас виручає правильне маркування.
    Також мені сподобалася порада щодо відсіювання інформації, яка не стосується теми. Серед студентів поширена думка, чим більше пишеш,тим вищий бал. Це дуже неправильна думка. Весь матеріал повинен бути викладений чітко, лаконічно і безпосередньо стосуватися теми роботи.
    Більш того, обов'язково перед тим, як почати писати роботу, потрібно вибрати ту тему, яка вам дійсно подобається. Саме таким чином ви будете отримувати лише задоволення від процессу.

    ReplyDelete
  29. Дякую за важливі поради ! Відео також є дуже корисним, сподіваюсь це допоможе мені провести гідне дослідження. Головне - це організація. Без плану дій та виділеного часу на роботу результат може бути невтішним.
    Отже, варто робити все не в останній момент, а справді присвятити себе науковому дослідженню.

    32 група

    ReplyDelete
  30. Виходячи з того,що я маю перший досвід написання курсової роботи, відео було для мене дуже корисним.
    Я зрозуміла як організувати процес написання курсової роботи. Усі поради є дуже важливими для мене, та я хочу виділити ті моменти, де говориться про написання тих ключових ідей,які згодом можна включити у роботу, тому що зазвичай хочеться вмістити все що "потрібно і не потрібно".
    Головне, обрати тему та поставити перед собою мету. Потім, перевірка чужим судженням. Цей метод дає якнайкраще зрозуміти помилки та сприйняття роботи іншим оком.Це допоможе вдосконалити свою роботу, досягти позитивного результату.
    Дуже важливим є етам збору інформації. Потрібно вміти правильно підібрати валідну інформацію та вміти нею правильно користуватись,проаналізувавши.
    Отже,можна зробити висновок, що підготовка до написання наукової робити є основним фактором вдалого здійснення цієї мети
    Анна Гаврилюк, 33 група

    ReplyDelete
  31. Подивившись відео,можу сказати,що це було для меня надзвичайно корисним. Як було зазначено у відео, першим ключовим моментом в написанні будь-якої наукової роботи є організація. Зберігаючи вибрану інформацію в документі Word потрібно вказувати назву документу, щоб її можна було легко знайти. На мою думку,ця порада є дійсно корисною.
    Я зрозумів, що одна з найважливіших речей в написанні курсової роботи – це спланувати всю роботу та почати якомога раніше.
    Також мені сподобався такий аспект,як віддавати на перегляд іншій людині свою роботу,тому що іноді ми не помічаємо елементарних помилок.
    Лазаренко Ігор, 32 група.

    ReplyDelete
  32. Переглянувши відео, я відмітила для себе, що важливим етапом є процес дослідження соєї теми. Адже написання наукової роботи можливе лише за наявності певних матеріалів та джерел інформації на дану тему. Також варто пам'ятати, що не всю знайдену інформацію можна вмістити в роботу. Потрібно вміти вдібрати лише найважливіше і зосередити свою увагу лише на тих речах, які безпосередньо стосуються теми, як і зазначалося у відео. І однією з поширених помилок студентів є початок написання роботи за кілька днів до дедлайну. Це відео нагадало мені промову "Inside the mind of a master procrastinator" блогера Tim Urban https://www.youtube.com/watch?v=arj7oStGLkU . Прокрастинація є однією з найважливіших проблем сучасної молоді, яка звикла лише клацати комп'ютерною мишкою і безцільно блукати просторами інтернету від одного посилання до іншого. Як результат, ми часто відкладаємо важливі справи, які передбачають більш розумове навантаження, ніж банальне клацання мишкою. А прокрастинація - це вид самоомани. Відкладаючи важливі справи, ми постійно переконуємо себе, що зараз не надто сприятливий момент для написання наукової роботи, а от переглянувши кілька відео на Youtube, ми обов'язково приступимо до роботи. Але так минають місяці, а робота з місця все не рухається. Тому інколи важливо вмикати здоровий глузд і водночас вимикати всі подразники, які блокують нашу свідомість.
    Мурга Анастасія, 33 група

    ReplyDelete
  33. I can't but agree, that any kind of reseach project can be extremelly ovewhelming. It's a matter of integrating your original thoughts with other people thoughts. I will follow pieces of advice that were given at the video. I will use those three steps in producing a research paper or a research project. And my steps will include the research, the analysis and the integration too.
    It's imporant to know that key fact at the first step is organisation and organisation is going to be key for each of these steps.We should understand how we like to work to write our project in the best way.

    ReplyDelete
  34. Хочу подякувати за корису інформацію,яка надана у відео. Я впевненна,що це допоможе мені у написанні моєї наукової роботи.
    Найголовнішим для мене є правильний розподіл часу та планування. Все потрібно робити поступово,за планном. Також мені сподобався момент про критику. Адже і справді , адекватна критика і оцінка дають зрозуміти які помилки ти зробив, як написана твоя робота та що потрібно зміники. Це є дуже корисним.
    Басалкевич Ірина,34

    ReplyDelete
  35. Дякую за статтю , яка є корисною для мене. Мені дуже важко зосередитись на науковій діяльності, я не знаю як організувати свій час та процес написання.Тому усі поради були дуже важливи для мене.Допомогли мені упорядкувати інформацію,яку я знала ДО перегляду. Першим моїм завданням буде написати плна моїх дій. Так як відомо, що гарний початок дає хороший результат. А це є основним для нас. Дякую
    Лещенко Даша 34

    ReplyDelete
  36. Я приємно вражена даним відео,бо після його перегляду багато речей стали мені зрозумілішими. Я ціную пораду щодо нотування матеріалу та правильного розподілу часу,і сподіваюсь,що мені вдасться втілити їх в життя.

    ReplyDelete
  37. Поради на відео виявились дуже корисними. Багато з них є настільки очевидними, що ми навіть не задумуємось про це. Для мене найважливішим стало планування процесу. Це не тільки корисно тим, що допомагає пам'ятати, який крок зробити наступним. Також це приносить в деякому сенсі задоволення, коли я виконую якийсь пункт плану і ставлю заповітну галочку. Важливим є те, що потрібно бачити перед собою чітку мету, адже якщо не розумієш, що тобі потрібно зробити, то праця буде неефективною та негативно оціненою науковим керівником.
    Шапран Ірина, 33 група

    ReplyDelete
  38. Переглянувши відео, знайшла для себе новий метод роботи. Сподобалася порада, про те, що потрібно спочатку взяти чистий лист паперу і записати абсолютно всі думки, які сплинули, незадумуючи про те, що пишимо, а вже потім розвивати свої думки.
    Також, хороша порада про те, що потрібно ділитися написаним з іншими людьми, які можуть порадити щось нове.
    Взагалі процес написання навчально-дослідної роботи забирає багато часу, але приносить велике задоволення.
    Катерина Андрійчук 22 група ННі іноземної філології

    ReplyDelete
  39. Дякую за досить цікаву інформацію,яка стала для мене корисною.Найважливіший особисто для мене аспект-це брак часу.Я завжди сідаю за роботу в "останній день" і тому нічого не встигаю та нервую. Але тепер буду намагатися раніше починати і правильно розподілити свій час. Також важливим є обрання теми,яка тобі дійсно цікава,адже писати те, що здається тобі нудним це пуста трата часу. Написання своїх думок на листку теж цікава порада,якою я скористуюся,адже якщо з купи цих думок хоча б одна знадобиться,це вже круто.

    ReplyDelete
  40. Відео містить в собі поради, які на перший погляд можуть здатись неймовірно банальними і очевидним, але якщо задуматись, то вони неймовірно корисні і до них просто необхідно прислухатись, тому що попри те, що всі ми про це вже знаємо і десь чули, ми все одно продовжуємо як вперті цапи гнути свою лінію і робити все хаотично, неорганізовано і дуже часто в останній момент. Я вважаю, що якщо дотримуватись порад, наданих у відео, наша наукова діяльність буде набагато успішнішою.
    35 група

    ReplyDelete
  41. Я повністю погоджуюся з порадами, запропонованими у відео. Перш за все, потрібно правильно організувати свою робиту. Це один з найбільших кроків до успіху. Також слід ретельно підібрати потрібний матеріал, що є не менш важливим. Особисто я дотримуюсь техніки, яка була запропонована у відео. Я записую все, що спадає на думку, а потім, якщо це необхідно, трішки корегую. Це допомагає написати все, нічого не упустивши. Особисто для мене це є досить ефективним.
    Стегній Каріна, 35 група

    ReplyDelete
  42. Поради, представленi у вiдео, є справдi ефективними. Саме головне-починати роботу зразу, не вiдкладаючи на останнiй момент, чiтко продумати план, запастись всiм необхiдним матерiалом та вмiти чiтко розподiлити час.
    Савина Анна, 35 група

    ReplyDelete
  43. У переглянутому відео говориться про те, що написання будь-якої наукової роботи складається з трьох етапів: пошук інформації, аналіз інформації та її об’єднання. І для кожного з етапів є свої найважливіші поради.
    коли ж я починала писати курсову то для початку склала собі план роботи.
    Наприклад: понеділок – прочитати методичку, виділити найголовніше.
    Вівторок – скласти план до наукового завдання. Він може бути простий або складний, в залежності від вимог. Раджу відразу показати його викладачу. Так ви зрозумієте чи у вірному напрямі рухаєтеся.
    35група

    ReplyDelete
  44. Відео,подане у даній статті є справді дуже корисним для будь якого студента ,який пише наукову роботу. У ньому дуже чітко представлені всі аспекти проведення наукової роботи. Саме організаційний момент є одним із найважливіших ,адже під час організації ми готуємося ,складаємо план дій ,який потім дуже допомагає нам зорієнтуватися. Головне-поставити собі чітко визначену мету і йти до її досягнення.

    Чернецька Олександра ,група 35.

    ReplyDelete
  45. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  46. Дане відео дійсно мотивує на виконання наукової праці.Мені сподобалось те,як чітко та послідовно подаються поради. Найголовніше з цього відео-це бути організованим у своєму часу та пошуковій діяльності. Тобто краще скласти план( графік) роботи, за яким би ти слідував,тим самим зробив би все вчасно та без зайвих клопотів.
    Щоб скоріше знайти інформацію яка тобі потрібна,слід її занотувати та виділяти якимось кольором ,щоб ти швидко зміг зорієнтуватися та знайти цю інформацію.Або якщо ти знайшов якусь інформацію, яка тобі точно пригодиться ,але ти невпевнений ,чи запам'ятаєш її ,слід її занотувати або сфотографувати.
    Наступне,що слід зробити зі знайденою та занотованою інформацію- це аналізувати її.Тобі слід переконатися ,що ця інформація дійсно пов'язана з твоєю темою і ти зможеш її використати.
    І останнє,ти повинен писати,писати і ще раз писати! Писати всі свої думки, ідеї із заданою теми. І коли накопичиться достатня кількість сторінок, аналізуй та виправляй все написане .
    Чесно кажучи, перегляд цього відео не тільки мотивував мене на роботу ,а й виправив мої організаційні помилки.Завдяки чому я змогла їх виправити і моя дослідницька робота поліпшилась.
    34 група

    ReplyDelete
  47. Вовк Катерина, 35 група

    Написання курсової, дипломної або магістерської - це важка, тривала і кропітка робота. Тому, напевно, більшість студентів світу цікавляться як найкраще розпочати і розпланувати увесь процес, аби уникнути тих чи інших проблем. У цьому відео, Джастін Тал Голдберг пояснює, чому не слід лякатися і панікувати, чому потрібно розпочати написання своєї науково-дослідницької роботи якомога раніше. Джастін ділиться власним досвідом, мотивує, дає поради, прийоми та підказки, які допоможуть зробити написання ефективнішим. Особисто мені це відео дуже імпонує, адже я почула багато цікавих порад, які намагатимуся використовувати у написанні власної курсової роботи.

    ReplyDelete
  48. Для мене дане відео Голдберга дійсно мотивуюче, адже автор подає ідею відсутності страху й переживання перед серйозними науковими починаннями й дає в чомусь банальні, але в той же час корисні, прості та дієві поради для організації роботи. Мені імпонує чіткість викладення матеріалу, адже Голдберг пояснює, що написання будь-якої наукової роботи складається з трьох етапів: пошук інформації, аналіз інформації та її об’єднання. І для кожного з етапів є свої цілком зрозумілі й чіткі поради. Дізналася для себе багато цікавого.
    35 група ННІ іноземної філології

    ReplyDelete
  49. Курсова робота для студента містить певний стресовий фактор, так як для цієї роботи дається занадто мало часу, велика кількість вимог до правильного оформлення. Але за допомогою наданих нам порад, курсова робота может стати для нас навіть задоволенням. Потрібно просто навчитися правильно розподіляти свій час, мотивувати себе, заохочувати, хвалити себе. Поради, дані в цьому відео, полегшують нам роботу, ми вже не задаємося такими питаннями, як "що робити??", "як же писати цю курсову??", "як почати??". Тому я раджу кожному студенту, переглянути це відео і знайти для себе корисні поради.

    ReplyDelete
  50. Найбільше сподобалася порада, яка говорить, що спочатку треба писати все, що спадає на думку, пізніше доповнюючи чи відкидаючи окремі частинки.Повністю згодна з тим, що треба працювати над тією темою, яка нас до смаку, яка нам подобається. Тоді дослідження буде легше виконуватись і мати кращі результати.
    Щиро вдячна за сайт, який допомагає в оформленні бібліографії, адже це одна з найважчих частин роботи.

    35 група

    ReplyDelete
  51. Кокра Дарія, 35 група
    Поради виявилися дуже корисними для написання курсової роботи. Найбільше сподобався метод, де спочатку треба записати все, що спадає на думку, а потім доповнювати чи викидати те, що не потрібно.Тема повинна бути зрозумілою, обов'язково має подобатися, адже так легше буде написати.
    Сайт з оформлення бібліографії найдзвичайно корисний, з ним написання стає набагато легшим.

    ReplyDelete
  52. Відео допомагає остаточно засвоїти те що організація наукової діяльності - основа успішного результату. Викладені вже раніше відомі поради, але дійсно головним, на мою думку, є обрання найбільш підходящого варіанту для конкретної людини, бо методів є багато, тільки потрібно вибрати для себе ті, що допоможуть максимально сконцентрувати увагу на роботі та досягти бажаних результатів.

    ReplyDelete
  53. Ткачук Анна
    34 група

    Відео, на мою думку, буде цікавим та корисним для кожного студента, який пише наукову роботу. Тут чітко окреслено найважливіші поради. Найбільше мені імпонує порада щодо правильного використання свого часу. Адже якщо робити все в останній момент - нічого хорошого з цього не вийде, як правило.
    Також мені сподобалась ідея записувати всі ідеї, що приходять в голову. Завжди можна викинути зайве, а от пригадати щось буде важче.
    І окремо хочу виділити сайт. Він стає помічником студенту та відчутно економить час.

    ReplyDelete
  54. У цьому відео я знайшла корисну інформацію.Дізналася багато цікавого і нового для себе.Найголовніше-не відкладати все на останній день.Потрібно правильно використати і розподіляти свій час. Голдберг ділиться власним досвідом, мотивує, дає поради, прийоми та підказки, які допоможуть зробити написання ефективнішим. Ці поради я буду намагатися використовувати у написанні своєї курсової роботи.35 група

    ReplyDelete
  55. Дані поради є надзвичайно важливими для успішного написання наукових робіт. Вони розкривають не лише суть та значущість вкладу в розвиток наукової діяльності, але й дають практичні прийоми та підказки, головні точки опори при написанні наукової роботи, особливо на її початковому етапі.

    ReplyDelete
  56. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  57. Дуже цікаве та інформативне відео. Не можу не погодитись, що організація- це ключ до успіху. Варто розпочинати як раніше, щоб встигнути завершити все вчасно. Лише тема яка дійсно цікавить- принесе хороший результат та задоволення. Ідея записувати всі свої думки мені дуже подобається, це типу мозкового штурму, який потім дасть бажані результати. після цього можна переглянути свої записи і обрати те, що підходить найбільше. Звісно людина, яка не пише цю роботу, а просто читає, може дати гарні поради, адже зі сторони краще видно недоліки.
    35 група

    ReplyDelete
  58. З відео і попередніх коментарів я виділила для себе два важливих елемента - це планування роботи над курсовою і, звичайно ж, самоорганізація.Якщо студент правильно розрахує свій час і сили, то написання курсової не буде великою проблемою. Поступово слідуючи за своїм планом і вносячи певні коректури курсова буде написана завчасно і якісно.

    ReplyDelete
  59. Мені найбільше сподобалася порада про те, що потрібно записувати всі думки, адже навіть, якщо вони, на перший погляд не правильні, або погано сформульовані, до них завжди можна повернутися, переосмислити, доопрацювати. Таким чином, можна уникнути непотрібної витрати часу.

    ReplyDelete
  60. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  61. Переглянувши дане відео, я сформолювала його головну думку (особисто для мене)-час. Усі поради, що були продемонстровані, спрямовані на те, аби полегшити нашу роботу, при цьому не спростивши рівень кінцевого результату, а саме полегшити пошукову роботу, що забирає так багато часу. Завдяки таким маленьким підказкам, як нотування, ми можеме заощадити декілька годин, а то й днів, які в подальшому доцільніше буде використати для формолювання основної думки роботи. Мені як студенту, який працює та займається громадською діяльністю, питання збереження часу є дуже важливим аспектом. Важко змусити себе сісти за написання роботи, коли навколо існує стільки відволікаючих увагу чинників. Як наголосила спікер у даному відео "Починати написання наукової роботи потрібно якомога раніше". Абсолютно погоджуюся, через брак часу, я часто відкладаю роботу на п'ятницю, потім на вихідні, потім на потім і як результат маю дуже мало часу до дедлайну. Краще почати раніше, зате потім мати більше часу для редагування та вичитування написаної роботи.
    Виноградова Ольга, 36 група

    ReplyDelete
  62. 35група
    У відео для кожного з етапів написання курсової даються поради. Спершу потрібно занотовувати основну інфо так як це заощаджує час. Наступний етап найважливіший адже ми генеруємо ідеї тому важливо записувати все що спадає на думку з приводу теми. Ці ідеї потім відфільтруються і робота вийде довершеною.Наприкінці слід показати роботу іншій людині, адже критика є корисною.

    ReplyDelete
  63. чіткий відбір інформації.відсіювання непотрібного.чітка організація часу і необхідність щоденної праці над роботою це було найголовніше для мене .і це те.що я запам*ятала.адже все це є головними компонентами при написанні будь-якої наукової праці.У відео надані необхідні поради і кроки для виконання роботи.що теж є немало важливим.а найголовніше і я з цим погоджуюся це написання плану.адже добре складений план це половина успіху роботи (31 група)

    ReplyDelete
  64. У відео говориться про важливість чіткої організації часу. Я з цим погоджуюсь, адже правильно організований час виконання тієї чи іншої роботи принесе гарні результати. Погоджуюсь, що потрібно працювати над тією темою, яка найбільше подобається. Тоді вдасться виконати її добре і саме виконання принесе задоволення.

    ReplyDelete
  65. Перш за все хотілося б відзначити чіткість структури та логічність подання інформації. Через такі критерії інформація швидко засвоюється та правильно відтворюється в практиці.
    Найважливішою порадою з цього відео я назвала б все ж таки організацію часу.
    Такі вже ми студенти люди, звиклі робити все в останній момент, навіть розуміючи, що це неправильно.
    Але якщо це вже відноситься до правил, я думаю, студентство буде чіткіше розуміти доцільність використання даного правила під час підготовки не лише до курсової, а в будь-якій діяльності.
    31 група

    ReplyDelete
  66. Відео доволі інформативне, а подана інформація релевантна та структурована.
    Я вважаю, що вміння індивіда записувати свої думки та ідеї у чорновому варіанті є важливим не лише для написання курсової роботи, а для академічної діяльності та для побутових потреб в цілому. Це допомагає зменшити кількість часу на написання академічної роботі та робить процес аналізування нової інформації більш ефективним. Окрім того, необхідно усвідомлювати, що критика здатна підвищити якість роботи, тому необхідно дати роботу на перевірку людині, що зможе вказати на граматичні та стилістичні помилки. Професіонал також зможе надати поради як покращити контекст роботи та структуру викладу матеріалу.
    Не слід забувати,що людям властиво втомлюватись та робити помилки,тому не треба нехтувати допомогою,що здатна пришвидшити процес персонального та професійного розвитку.
    31 група ННІ іноземної філології

    ReplyDelete
  67. Дуже інформативне та корисне відео. Поради є цілком доцільними. Хочу відмітити 3,на мою думку,найефективніші:
    1. Робити нотатки
    2.Використовуввти нові ідеї
    3. Отримати хороший результат
    35гр

    ReplyDelete
  68. Особисто мені,навчаючись на 2 курсі, відео корисне тим,що пояснює з чого і як починати працювати над куровою роботою. Справді,на початку не знаєш за що взятись,адже роботи багато і часу потрібно приділяти стільки ж,тому правильно було сказано,що починати краще РАНІШЕ,щоб потім був час повернутись і додати або змінити щось. Планування своїх дій також не є простою формальністю,це дуже допомагає навіть у буденному житті,готуючись до занять. Якщо діяти по чітко встановленому планові,можливо виконати все і більше. Головне правильно розподілити час на навчання і на відпочинок.
    Кравчук Лія,25 група

    ReplyDelete
  69. Налапко Світлана, 21 група
    На мою думку, у запропонованому відео висвітлені дуже корисні поради. Написання наукової праці – кропітка і відповідальна робота, тому необхідно правильно розподіляти час, вміти зосереджувати свою увагу на найважливішому, сумлінно ставитися до кожного етапу роботи. Правильна організація – ключ до успіху. Переглянувши відео, я переконалася, що найголовніше – обрати тему до душі. Дуже важливо не помилитися і досліджувати саме те, в чому зацікавлений. Тож, дотримуючись представлених у відео порад , можна досягти ефективного результату, а робота над науковим дослідженням приноситиме задоволення.

    ReplyDelete
  70. Запропоноване відео про наукові дослідження містить справді дуже корисну інформацію для новачків у цій сфері. У ньому чітко й з усіма деталями охарактеризовані три етапи наукової роботи з також присутніми підказками для полегшення праці і отримання кращих результатів. Проведення наукового дослідження є справою не з простих. Воно вимагає концентрації уваги на обраній темі, пошук нових шляхів дослідження проблеми, можливо навіть введення власного бачення для того, щоб кінцеві результати наукової роботи задовольнили як і дослідника, так і аудиторію. За допомогою запропонованих порад науковий проект може бути виконаний на високому рівні, і ця тривала робота повинна принести чудові результати.
    23 група

    ReplyDelete
  71. Переглянувши дане відео сьогодні, я дуже пошкодувала, що не зробила цього раніше, як і пошкодувала про те, що не почала писати свою курсову роботу якомога раніше (що є однією з порад, запропонованих у відео). Мені сподобалася дана порада, і я вважаю, що це є дуже важливим - не відкладати свою роботу у віддалену скриню (у наш час, у віддалену папку на комп'ютері :)), а починати якомога раніше. Втім, іноді дуже важко слідувати цій пораді, і більшість студентів погодиться зі мною. Але тут все пов'язано, і щоб слідувати даній пораді, потрібно спочатку дослухатися до іншої, а саме обирати таку тему дослідження, яка б повністю захопила вас і не давала вам думати ні про що інше. Це є най-най-найважливішим моментом усіх видів діяльності, як наукової, так і ненаукової: бути зацікавленим. Я абсолютно погоджуюся з висловлюванням, що людина повинна знайти те, чим вона любить займатися, і тоді їй ніколи не доведеться працювати. Звичайно, організаційні та інші моменти теж дуже важливі, втім, все це здається дрібницею, коли займаєшся тим, що тебе дійсно цікавить.
    Також я хочу подякувати за надання посилання на vak.in.ua, що, безумовно, полегшить опрацювання усіляких організційних "дрібниць" під час роботи над головною та неймовірно цікавою курсовою.
    Марусевич Руслана, 34 група.

    ReplyDelete
  72. Переглянувши дане відео, можна сказати, що для нас, студентів, це відео є досить корисним. Коли вперше працюєш над науковою роботою, то не знаєш, як і з чого почати. В цьому відео є досить правильні поради. Відео демонструє,що наукова робота не є важкою, просто треба правильно обрати тему, яка може зацікавити. Справді, якщо тема є ціковою, то написання є не таким вже і складним. (36 група)

    ReplyDelete
  73. Я вважаю що дане віде може допомогти багатьом студентам у написанні курсових робіт. Адже в даному відео все чітко і коректно пояснюється. Написання наукових робіт- дуже серьозна і відповідальна робота. Завдяки цьому відео ми можемо розподілити правильно нашу роботу. Саме головне, щоб тема подобалася людині.

    ReplyDelete
  74. Коли вперше сідаєш за написання курсової роботи - не знаєш з чого почати. Запропоноване відео допомагає студентам системаизувати їхню роботу ще на садії підготовки та не упустити щось важливе для тих, хто вже в процесі виконання. А сайт http://vak.in.ua/ - справжня знахідка для юних дослідників. Це значно економить час.
    32 група

    ReplyDelete
  75. Я вважаю це відео корисним, оскільки ти можеш чітко зрозуміти з чого почати і чим закінчити курсову роботу, створити собі якийсь план або схему, зробити певні заготовки. Головне обрати тему, від якої ти будеш у захваті, щоб знайти інформацію для її написання було неважко і щоб вона було легко доступною, взагалом щоб усе йшло по маслу. Це відео якраз добре в цьому допомогає.

    ReplyDelete
  76. Запропоноване відео будо надзвичайно корисним для мене,адже як людина,яка вперше пише курсову роботу,не знаю усіх тонкощів та аспектів праці подібного виду.Тому важно прослухавши всі поради та настанови,я з легкістю можу сказати,що писати роботу набагато легше. Правильний алгоритм,упорядкована інформація, та стандартне оформлення курсової тепер не є проблемою,більше того, не забирає неймовірну кількість часу,як це було раніше.Велике дякую людям,котрі допомагають та полегшують життя.
    Лень.О 34 гр

    ReplyDelete
  77. На мою думку дане відео надає нам досить важливу інформацію. Досить важко почати писати курсову не організувавши свою роботу. Я погоджуюся з тим, що найважливішим є організація часу, адже робити все в останній момент, поспіхом це не принесе бажаного результату. Також я погоджуюся з тим, що потрібно записувати свої думки, адже окрім всієї інформації, яка є в книгах чи в інших інформаційних джерелах, кожна людина має свої ідеї, припущення і запамятати всю інформацію досить важко. Тому варто записувати все, навіть якщо припущення не зовсім чітке, з часом його можна доповнити і додати в курсову роботу. Це відео досить добре допомагає студентам, які вперше пишуть курсову . Завдяки цьому відео написання дослідницької роботи стає набагато легшим.
    35 група

    ReplyDelete
  78. Відео мені дуже сподобалася. Я взяла для себе багато порад з нього. Воно ще раз нагадало мені про те яким важливим є саме організаційний момент при написанні курсової роботи. Я погоджуюся з усім, що було сказано в ньому. І, звичайно ж, коли я працюватиму над своєю курсовою роботою наступного року, перш за все, я оберу тему яка мені дійсно цікава, після того як оберу тему почну шукати інформацію і ресурси, проконсультуюся у бібліотеці щодо цього, складу план, і кожного дня буду працювати над нею. Я думаю, що якщо я слідуватиму ідеям зазначеним у відео, я зможу написати якісну курсову роботу не затративши для цього багато зусиль.
    22 група

    ReplyDelete
  79. У відео мені сподобалося те що головним моментом в написанні наукової роботи є організація. Головне - це спланувати свою роботу. Інформацію потрібно зберегти в word документі, і потрібно точно вказати назву документу, щоб в подальшому можна було знайти свій документ. Я думаю, що ця порада є корисною для нас, тому що не потрібно буде шукати серед безліч документів ,саме той що потрібно. Також мене зацікавила порада? що потрібно писати свої думки відразу і не думати про те чи вони є граматично правильні.
    Ліпінська Марія 34 група.

    ReplyDelete
  80. Дякую за надзвичайно корисне посилання, яке допомогло легко оформити список використаних джерел. Раніше оформлення списку використаної літератури займало дуже багато часу і не завжди оформлення було правильним.
    Відео було цікавим, але в принципі дублювало поради щодо правильної організації своєї наукової роботи, які були надані на попередніх заняттях. З іншого боку, повторення цих простих правил не тільки нагадує про досі не виконану роботу, а й мотивує краще організовувати свій час.
    Кравченко Валерія, 23 група

    ReplyDelete
  81. Переглянувши відео хочу відзначити що більшість цих порад вже були мені відомими, вони дійсно є усі необхідними та корисними у написанні наукової роботи, але особливою для себе знаходжу таку пораду як поділитися, показати, продемонструвати свою працю іншій людині, другові чи знайомому, на мою думку дуже важливо щоб перед захистом своєї роботи хтось тебе почув, щоб хтось вислухав твою роботу, можливо б навіть допоміг, щось підкорегувати чи сказав би певні плюси чи мінуси. Вважаю цю пораду найкрутішою, адже це однозначно додасть впевненості науковцю при здачі його дослідження.
    Посилання на сайт дуже допомогло у написанні "списку використаних джерел" для мого проекту-курсової, дійсно полегшує роботу та помітно економить час.

    25 група
    Бойко Тетяна

    ReplyDelete
  82. Проглянувши відео,я досить сильно зацікавилась ним,адже в ньому досить грунтовно пояснено 3 головних кроки,як саме оформити свою курсову роботу.Я погоджуюсь,що найголовніше це організація,тому що коли організовуєш себе,свій час та своє робоче місце,то стає набагато легше займатись написанням курсової роботи.Також хочу відзначити,що потрібно мати загартовану силу волі,аби займатись пошуком інформації і самим написанням роботи.І звичайно потрібно багато часу приділити саме вибору теми,тому що неможливо гарно розкрити тему роботи,незнаючи про що саме ти пишеш.
    Олійник Ірина
    25 група

    ReplyDelete
  83. Подивившись відео,я отримала важливу інформацію.Проте цю інформацію я отримала від попередніх семінарів та лекцій.Але подивившись відео на англійській мові теж є не менш важливим,тому що це розвиває певні навички,та повторити ,підкреслити свої набуті знання є велетенським кроком до успіху.

    ReplyDelete
  84. Я повністю погоджуюсь з думкою із відео, що організація відіграє важливу роль у написанні будь-якої науковоїроботи. Перш за все потрібно розпочинати працювати якомога раніше, щоб мати достатньо часу на неоднаразову її перевірку. Досить важливо вибирати джерела які висвітлюють тему роботи. Також робити виписки і різні помітки, щоб не покладатися на власну пам'ять. Адже людині властива така риса як забуваня. Безсумнівно потрібно вибирати ту тему, яка справді подобається, у такому випадку можна присвятити всі свої сили і натхнення для її написання.

    ReplyDelete
  85. Переглянувши відео, я переконалася, що якщо працювати поступово за основними трьома етапами, то написання наукової робити є цікавим та не дуже складним. Звичайно, не так легко написати наукову роботу, особливо якщо людина робить це вперше. Проте якщо правильно розподілити свій час, спочатку зайнятись пошуками літератури, виділяти основну інформацію, потім записувати всі свої ідеї, які спали на думку, то це значно полегшить написання та оформлення роботи. Звичайно, найважливішим в науковому дослідженні є вибір теми. Тема, яка до душі, якою цікавиться науковець - шлях до досягнення успіху.
    Також важливим для студентів є сайт для оформлення списку використаних джерел. З ним значно легше оформити бібліографію, оскільки це заощаджує час та можна бути впевненим, що література оформлена правильно, згідно з вимогами. Раджу всім користуватися цим сайтом, бо це зручно, швидко та легко.
    Чижевська Олександра, 23 група

    ReplyDelete
  86. Назола Валерія, 26 група
    Доволі цікаве та інформативне відео. Думаю всі погодяться, що організація дійсно є головним компонентом, стежкою до успіху, так би мовити. Безперечно слід розпочинати роботу раніше, щоб закінчити вчасно. Але, якщо чесно, в мене не завжди так виходить, але я стараюсь. На мою думку краще обрати тему, яка буде тобі імпонувати, адже так робота принесе задоволення та кращий результат. Також мені сподобалась ідея записувати свої думки, це є корисним, адже потім можна це використовувати для своєї роботи. Особисто я вважаю, що дати роботу комусь на перевірку гарна ідея, адже іноді можна не помітити помилок, тому ця людина може дати пораду, глянувши на роботу зі сторони.

    ReplyDelete
  87. Щодо порад написання курсової роботи, то деякі мені відомі ще зі школи, наприклад, не робити все у останній момент, коли усе летить шкереберть :) сайт vak.in.ua я вважаю, дуже корисним, економить багато дорогоцінного студентського часу.

    ReplyDelete
  88. Переглянувши відео, я впевнена,що успіх будь-якої наукової роботи - правильна ії організація. Я зрозуміла як організувати процес написання курсової роботи. Кожна порада є дуже корисною для мене. Особливо про те,що краще починати якомога раніше.
    Дуже вдячна за посилання,у якому можна легко оформити список використаних джерел. Цей сайт заощадить дуже багато часу, який я зможу приділити своїй праці.

    ReplyDelete
  89. Дане відео є досить інформативним та корисним.
    Коли вперше студент починає працювати з науковою роботою, перш за все потрібно продумати як організувати свою діяльності.
    З відео ми з легкістю можемо пригадати всі вимоги та поради, щодо написання та організації дослідницької роботи. Користюючись даними порадами, основні аспекти написання роботи стають зрозумілими.
    Надзвичайно корисним є запропонований сайт, де можна швидко та легко оформити "Список використаних джерел". Це полегшить опрацювання джерел, адже це досить швидко та практично.
    Коваль Діана, 23 група

    ReplyDelete
  90. Безумовно, це відео є дуже корисним для студентів які вперше ознайомлюються з процесом написання курсової роботи, адже в ньому чітко викладено послідовність того, що потрібно зробити. Найголовнішим є правильна організація написання, пошуку та опрацювання інформації, бо без організації не вийде якісної та цікавої роботи.
    З приводу сайту, то він зберіг мені час в написанні курсової роботи, дякую Вам)
    Юричко Наталія, 34група

    ReplyDelete
  91. Поради у відео дуже корисні. Для робити на кожному етапі написання курсової існують певні методи організації праці, що значно полегшують роботу. Я погоджуюсь з тим,що не варто намагатися використати всі знайдені матеріали, треба використовувати лише релевантні данні. Також сподобалась ідея записування всіх думок, щоб нічого не пропустити.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Дубравська Олена, 25 група

      Delete
  92. Проведення наукового дослідження є справою не з простих. Воно вимагає концентрації уваги на обраній темі, пошук нових шляхів дослідження проблеми, можливо навіть введення власного бачення для того, щоб кінцеві результати наукової роботи задовольнили як і дослідника, так і аудиторію. За допомогою запропонованих порад науковий проект може бути виконаний на високому рівні, і ця тривала робота повинна принести чудові результати. Головне сконцентруватися на темі дослідження і виконувати роботу по етапах, дотримуючись плану.

    ReplyDelete
  93. Я погоджуюся з тим, що організація є дуже важливим компонентом. Потрібно скласти план роботи та слідувати йому. Хороша ідея щодо нотаток, адже записування власних ідей полегшить працю. Крім того, треба уникати інформації, яка не стосується твоєї теми. Дуже корисним є сайт, де можна легко та швидко оформити список використаних джерел.
    Турчин Ірина, 22група

    ReplyDelete
  94. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  95. Дуже цікаве та пізнавальне відео. Особливо сподобались поради щодо організації вільного часу , виділення головних ідей та записування нотаток , це значно заощаджує наш час та полегшує завдання.

    Шиховець Денис 33 група

    ReplyDelete
  96. Переглянувши дане відео, можу сформувати головну ідею і це тайм-менеджмент. Усі поради, що були продемонстровані, спрямовані на те, аби полегшити нашу роботу, при цьому не спростивши рівень кінцевого результату, а саме полегшити пошукову роботу, що забирає так багато часу. Завдяки таким маленьким підказкам, як нотування, ми можеме заощадити декілька годин, а то й днів, які в подальшому доцільніше буде використати для формолювання основної думки роботи.
    Також мені сподобалася порада щодо відсіювання інформації, яка не стосується теми. Серед студентів часто поширена думка, чим більше пишеш, тим вищий бал. все таки це неправильна думка. Весь матеріал повинен бути викладений чітко, лаконічно і безпосередньо стосуватися теми роботи.
    Більш того, перед тим як почати писати роботу, потрібно вибрати ту тему, яка вам дійсно подобається. Саме таким чином ви будете отримувати не лише задоволення від процесу, а й задоволення кінцевим результатом.
    Григорчук Поліна, 24 група

    ReplyDelete
  97. Відео надзвичайно сподобалося, адже тут коротко і чітко описані вимоги, яких ми маємо дотримуватись. Також цінні поради про обрання теми, нотатки та давати перевіряти свою роботу іншим. Дуже дякую, це дійсно допомагає, адже правильне оформлення курсової дуже важливе

    Мовчан Дарина
    32 група

    ReplyDelete
  98. Дані поради є дуже пізнавальними та корисними. Особливо мені сподобалося ідея записувати думки, що приходять у голову. Відео допомогло мені зрозуміти, як важливо правильно організовувати свій час, щоб усе встигнути.

    32 група

    ReplyDelete
  99. Дякуємо за ці поради,оскільки ми зараз пишемо курсові роботи впреше, така інформація для нас важлива, допомагає не гаюти часу на оформлення.

    ReplyDelete
  100. Дякуємо за ці поради,оскільки ми зараз пишемо курсові роботи впреше, така інформація для нас важлива, допомагає не гаюти часу на оформлення.

    ReplyDelete
  101. Стаття про наукові дослідження 21 століття є захоплюючою .Це ще раз доводить що людство і взагалом весь світ потребує таких дослідження як можна більше.Лиш так ми стаємо на крок ближче до істини.Чим більше ми знаємо про навколишній світ тим унікальнішими стають наші можливості.

    ReplyDelete
  102. Вище зазначене відео ще раз звертає нашу увагу на основні етапи наукового дослідження і поради щодо його написання. Ми вже неодноразово на лекціях обговорювали подібні пропозиції і, мабуть, вже більшість з нас стовідсотково усвідомлюють, яким чином слід писати наукову роботу. Особисто для мене є два найголовніших аспекти, виконання яких матиме вагомий вплив на майбутній успіх проекту. 1-ше – це вибір тієї теми, до якої справді лежить душа, яка дійсно хвилює і викликає зацікавлення юного науковця. Адже дуже важко змусити себе витратити значну частину свого вільного часу на дослідження того, що тебе не захоплює. Це просто марна трата життєвих сил, як на мене. У науковій роботі повинна відчуватися частинка тебе, має бути помітно власний вклад, ідеї тощо, а це можливо лише за цілковитої зацікавленості у темі роботи. І 2-ге, на чому необхідно обов’язково сконцентруватися – це складання календарного плану при написанні будь-якої наукової роботи. Всі сучасні студенти знають, що таке ситуація так званого «браку останньої ночі», коли на проведення дослідження залишається обмаль часу і все робиться нашвидкуруч. Щоб уникнути подібного, слід вміло розрахувати свій час. Може спочатку буде трішки важкувато, але потім, коли це ввійде в звичку, то подібна здатність допомагатиме і в подальшому повсякденному житті стати успішними у всіх починаннях. І ще, особисто для мене, завжди важливо мати при собі блокнот чи планшет, де можна було б записати нові ідеї щодо дослідження, які виникли протягом дня, зробити якісь помітки, адже креативні і нестандартні думки приходять в голову саме тоді, коли їх не чекаєш. Тож написання наукової роботи – досить копітка справа, якою потрібно якийсь час жити…так, саме жити!
    Зрайченко Поліна, 22 група

    ReplyDelete
  103. Переглянувши вiдео,я хотiла б почати з того,що, дiйсно,для успiшного написання курсової роботи потрiбно починати чимранiше та не поспiшати,щоб був час виправити помилки(якщо будуть) i здати хорошу роботу.Нажаль,ми вiдкладаємо роботу «на потiм»,але це не правильно.Потрiбно знайти в собi сили,щоб робити роботу поетапно.Не менш важливим є те,щоб вибрати актуальну та цiкаву тему саме для себе.Завдяки цьому,людинi буде набагато цiкавiше писати роботу(навiть сам процесс написання будь-якої роботи)
    23 група

    ReplyDelete
  104. Я переглянула відео, і особисто для себе знайшла дуже багато корисних порад,також матеріал про правила написання курсових робіт допоможе кожному виконати роботу на відмінно ,адже більшість стикаються з цим вперше,і дуже часто виникають труднощі.
    Харитонова Катерина 24 група

    ReplyDelete
  105. Переглянувши відео, я зробила для себе певні висновки:
    1) Найважливіше, правильно обрати тему.
    2) Нотування. Це допоможе вам не загубити важливу інформацію.
    3) Не відкладати все на останній момент.

    Тюхай Альона 25 група

    ReplyDelete
  106. Я вдячна, за допоміжні ресурси та інформацію для правильного написання та оформлення курсової роботи!
    Стосовно відео, я ще раз переконалася у тому, що не можна відкладати щось на останній момент, хоча у мене присутня така негативна риса. Потрібно навчитися сконцентруватися на роботі, виділити вірний час і починати зарання, щоб був час перевірити і бути впевненою в тому, що твоя курсова робота відповідає усім вимогам та виконана і оіормлена правильно.

    ReplyDelete
  107. Вже котрий раз ми чуємо що потрібно приступати до будь-якої роботи завчасно. Що чим раніше роботу розпочати тим якісніш вона буде виконана,але почувши навіть в сотий раз більшість людей цього не робить. Всі поради в відео є корисними,а особливо те що,дослідження стане успішним тоді коли людина зацікавлена у темі. Цікавою також була порада щодо запису своїх думок навіть не відредагованих. Мені здається що більшість людей не записує всі думки,адже не вважає їх досить важливими. Я обов*язково користуватимусь цією останньою порадою.

    Вербило Юлія 25 група

    ReplyDelete
  108. У запропонованому відео мені найбільше сподобалася ідея про те,що всі думки потрібно записувати. Я вважаю,що цю ідею можна використовувати не лише для написсання наукових робіт, а й у повсякденному житті.

    Смірнова Анастасія 24 група

    ReplyDelete
  109. Відео було дуже цікаво подивитись про відсіювання інформації сподобалась ідея, мені завжди легко хнайти а відсіяти важко, бо все на мою думку важливеі цікаве, тому краще з самоого початку обмежувати інформацію. Також всі студенти знають що краше всі етапи написання курсової чи якоїсь роботи робити поступово але ми знаходимо час на це за день чи два, треба намагатись відівчити себе від такої дурної звички а тоді і встигати все буде простіше
    Андрієвич Іванна 24 група

    ReplyDelete
  110. Гарна ідея про записування думок, я вважаю що цим можна користуватися все життя, адже кожна наша ідея по своєму геніальна.
    24 група

    ReplyDelete
  111. Дана інформація є дуже важливою для кожного студента, хто вчиться здійснювати наукові дослідження. Поради щодо пошуку та відсіювання інформації були корисними та цікавими. Я впевнена що завдяки лекціям з курсу наукових досліджень та різним завданням на блозі, писати курсову чи наукову роботу буде значно легше.

    ReplyDelete
  112. На мою думку, запропоноване відео дуже схоже на попереднє, яке ми коментували (про пошук інформації), якщо взяти до уваги аспект викладання інформаційного матеріалу та порад, на які радить звернути увагу експерт (автор відеоролику).

    Враховуючи попередні поради, варто було сконцентрувати свою увагу на одній, а саме тій, що під час написання потрібно просто записувати на аркушах усі свої думки, що з'являються у голові. Згодом, під час перевірки усе, що не відповідає тематиці або стилю, буде досить швидко відкинуте. Також актуальною є порада, що робота повинна бути перевірена кимось декілька разів під час написання. Хоча, на мою думку, не досить доречною є порада про звернення до друга з проханням редагування статті під час її написання. Все ж таки, звернення до наукових керівників або викладачів з проханням вичитки наукового дослідження я вважаю більш авторитетним.

    ReplyDelete
    Replies
    1. Михайло Зеленський, 22 група

      Delete
  113. Беззаперечно , поради які в відео є дуже важливі . Слід відзначити ідею яка стосується запису своїх ідей не відредагувавши їх , адже геніальні ідеї приходять в будь-який час. Людина повинна бути зацікавлена в темі , яку вона досліджує , адже тільки тоді вона може досягнути значних результатів. Тобто потрібно вибирати правильну тему.
    Федоренко Ірина 25 група

    ReplyDelete
  114. Анастасія Комісаржевська, 24 група
    Переглянувши відео в мене більш-менш склалося враження про мій майбутній процес написання курсової. Я спробую дотримуватися всіх рекомендацій та складу план підготовки до написання курсової найближчим часом. Всі запропоновані поради є важливими ,а особливо порада про занотовування власних думок. Проте не думаю ,що я зможу активно її використовувати ,адже мені більше подобається все записувати на папері ,а в транспорті ,особливо в годину пік, це робити не дуже зручно.

    ReplyDelete
  115. Лук'янець Володимир, 26 група, ННІ іноземної філології.
    Відео є досить інформативним та цікаво поданим. Запропоновані поради дуже важливі для сучасного студента. Найбільше мені сподобалась ідея про записування всіх ідей у свій нотатник. Обов'язково буду виктристовувати цю пораду не тільки під час виконання наукової роботи, але й у повсякденному житті.
    Загалом, всі ті самі поради були подані мені та моїм колегам під час лекцій. Хоча не було зайвим почути їх ще раз та згадати.

    ReplyDelete
  116. Відео має цікаву та корисну інформацією, а також є дуже значющим для написання наукової роботи. Я вважаю ,що така порада як поділитися, показати, продемонструвати свою працю іншій людині, другові чи знайомому є гарною ідеєю ,адже поділившись ідеєю зі знайомим ти зможешь вислухати поради щодо певного питання . Також погоджуюсь ,що занотовування власних думок , нотатки, цікаві думки потрібно виписувати і накопичувати, а потім вже слід вибрати певний час для аналізу всі своїх нотатків. Це має важливу роль !
    Калінчук Лілія 24 група

    ReplyDelete
  117. Інформація є актуальною та корисною для подальшої роботи, та оформлення наукової роботи. Я вважаю це правильним та важливим попередньо ознайомитись з всіма правилами, порадами, щоб в подальшому бути вже більш підготованим до роботи. Так як завжди є брак часу, і коли ти навіть не знаєш за що перше взятись є досить актульними дані поради та ресурси що полегшують твою роботу.
    Михальчук Катерина, 26 група

    ReplyDelete
  118. Відео сподобалось. Зокрема те, що відео подане англійською мовою. Всі поради були досить доречними. Імпонувала простота викладу думок, було помітним що відео дійсно зроблено з любов'ю до студентів. Дійсно, як зауважили студенти в коментаріях раніше, більшість порад були представлені на лекціях.
    Обов'язково скористаюсь порадами поданими в відеофайлі , зокрема запропоную перечитаи та оцінити свою роботу іншій людині перед тим як подавати її на оцінку.
    Кравець Катерина 25 група

    ReplyDelete
  119. Відео є дуже корисним. Мені сподобалася порада, що складати план потрібно якомога раніше, бо потім може не вистачити часу, не можна буде зібратися з думками. Це дійсно так, адже якщо раніше скласти, то потім можна удосконалити його, змінити.
    Дуже сподобалася порада "написати все, що спадає на думку з даного питання чи теми". Я нею вже користувалася до цього. Використовую коли потрібно написати твір. Спочатку пишу слова, фрази, речення, які приходять в голову, а потім починаю з цього складати твір.
    Про кольорові закладки та маркери теж непогана порада, проте я рідко коли використовую їх. Надаю перевагу простому олівцю і звичайній закладці.

    ReplyDelete
  120. Думаю що це відео стане у допомозі для більшості студентів які вперше виконують курсову роботу. У ньому розписані чіткі та вірні поради для написання курсових робіт.Головне це виділити достатньо часу та обрати цікаву тему для дослідження,і також намагатися виконувати все поетапно.

    ReplyDelete
  121. Мені дуже сподобалося дане відео,адже в ньому подано усі поради, дотримуючись яких можна успішно написати курсову роботу чи дослідити певну тему.
    Я повінстю згодна з тим, що потрібно записувати на аркуші усі думки, які з'явилися у вашій голові. Дуже важливим є те, що варто підкреслювати, виділяти потрібну інформацію, опрацьовуючи літературу. Крім того, потрібно правильно визначати, яка інформація є головною, а яка другорядною. І, звичайно, написану роботу обов'язково потрібно давати на перевірку.
    Написання наукової роботи - надзвиайно складний процес, але якщо працювати в системі, за певним планом, то така діяльність принесе не лише відмінний результат, а й задоволення.
    Тарасюк Дар'я, 22 група

    ReplyDelete
  122. Я повністю погоджуюсь з думкою із відео, що організація та систематизація інформації для курсової роботи відіграє найважливішу ключову роль. Для того щоб відібрати лише корисну інформацію, важливо робити нотатки, або навіть копії певний сторінок, так як весь обсяг бібліотечного матеріалу треба буде прогляну і вибрати лише головне. Важливо не забувати записувати звідки була взята інформація, щоб у майбутньому складання списку джерел не склало великої проблеми. Для мене було цікаво почути, що після того як студент зібрав всю необхідну інформацію, важливо самому почати писати свої власні думки та ідеї щодо певної теми, повністю проаналізувати всю зібрану інформацію.

    ReplyDelete
  123. Без сумніву, усі поради, подані у відео, є дуже корисними та актуальними в будь який час ( я маю на увазі епохи). На що я звернула увагу, так це на найпершу пораду - організація нашої дослідницької роботи. Що ж все знову зводиться до організації дослідження, бо працюючи в хаосі нічого путнього не вийде. Тому організація наших дій є, як сказала ведуча, ключом до успішного і гарного результату виконання тої чи іншої роботи.

    Я відвідала сайт, почитала інструкцію, поекспериментувала з літературним джерелом - і можу з впевненістю сказати, що сайт є зручним та досить простим і зрозумілим у використанні. Але якщо щось не зрозуміло, то в будь-який момент можна звернутися до інструкції користування сайтом, там все розписано доступною мовою, навіть картинки є.

    Любченко Анастасія, 26 група

    ReplyDelete
  124. Запропоноване відео, дійсно, варте уваги. Систематизація відібраної інформації для курсової роботи є одним із найважливіших компонентів. Під час опрацювання тих чи інших джерел, неодмінно потрібно робити нотатки. Важливо щоразу записувати звідки була взята інформація, щоб потім при складанні списку використаної літератури не виникало труднощів. Цікавим ще є той факт, що зібравши необхідну інформацію, також варто записати власні думки.
    Бондар Христина 36 група.

    ReplyDelete
  125. Мені дуже сподобалось дане відео. Воно є корисним для написання курсової роботи. Найбільш цінною порадою для мене було те, що можна віддати готову роботу своєму колезі або науковому керівнику для прочитання задля отримання оцінки власної роботи. Також, потрібно починати свою роботу якомога раніше, не залишати все на останній момент.
    Тищик Ольга, 26 група

    ReplyDelete
  126. Я вважаю, що відео є змістовним і корисним. До перегляду відео написання курсової роботи для мене вважалося складним і неможливим процесом. «Просто сядь за машинку та спливи кров’ю», – сказав Е. Хемінгуей, коли його запитали, як створити геніальний текст. Але післ перегляду відео я зрозуміла, що потрібно правильно розподіляти час, вміти зосереджувати свою увагу на найважливішому, креативно і сумлінно ставитися до кожного етапу роботи.
    Гнатюк Катерина, 21 група

    ReplyDelete
  127. На даному етапі роботи це відео є саме тим, що збере різнонаправлені думки до задуму. Інформація подана дуже доступно, а головне - поетапно.
    І так, цікавою виявилась пропозиція сформувати спершу структуру ідей, не вдаватись до надмірних подробиць, щоб не втратити задуму. А потім вже розширювати та продовжувати напрацювання. Сайт також став у нагоді, адже правильне оформлення та структурованість роботи - це одна зі складових її успіху.
    Рудюк Олексій, 26 група

    ReplyDelete
  128. У відео наведень досить корисні поради, адже всім рано чи піздно потрібно писати курсову роботу і це не є так легко,як здається.Адже існує безліч нюансів,час відіграє значну роль також.Адже перш за все, має бути правильний розподіл часу, ніколи не потрібно все робити в останній час, власним роботам необхідно приділяти достатньо уваги й часу
    Сусарєва Анастасія, 26(212)

    ReplyDelete
  129. Відео мені дуже сподобалось , я вважаю його корисним аби незробити у курсовій чи допломній роботі помилок під час її написання. Тому що кожен з нас буде займатись цією діяльністю на 3,4,5 курсах. Буде важко , але завдяки цим порадам ми все зробимо правильно.Бахілова Марина 22(203)

    ReplyDelete
  130. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  131. Подане відео дає нам зрозуміти, що важливим етапом в написанні курсової роботи - поетапне планування кожного кроку. Також не менш важливим треба виокремити те, що не варто все залишати на останній день. Все робити поступово, крок за кроком, щоб не поспішати і цим не наробити безліч непотрібних помилок. Хотілося б виокремити ідею Word Vomit, що передбачає записати на аркуш паперу всі думки, які приходять в голову в данний момент, незважаючи на те, наскільки правильно сформульвані ці ідеї.
    Печенюк Іванна, 24 група

    ReplyDelete
  132. Завдяки відео, написання дослідницької роботи стає набагато легшим. Воно доомогає всім студентам, які вперше пишуть курсові роботи. Я погоджуюся з тим, що найважливішим компонентом для написання дослідницьких робіт є правильна організація часу та нотування, адже це допомагає нам не забути важливу інформацію. Дякую за посилання на оформлення "списку використаних джерел". З ним легше оформити бібліографію. 23 група

    ReplyDelete
  133. Зрозуміло, що написання курсової потрібно почати з організації своєї роботи. Дуже важливо почати писати її чим пораньше, шоб потім було більше часу, шоб все добре перевірити, чи написавши дати погитати комусь, наприклад колезі, шоб якшо будуть якісь зауваження, був час переписати чи виправити. Порада, що до того, шоб записувати свої думки, я вважаю, і так всім добре відома.
    Думаю, що якшо вибрати тему які тобі "не підходить", по ходу того як ти її будеш розглядати, вона може обернутися для тебе цікавою, раз на раз не приходиться.
    Зварич Марія, 23 група

    ReplyDelete
  134. Шуляренко Владислава 26 група

    Поради з відео "How To Write Research Paper" є справді гарними, та актуальними для будь-якого студента. Дуже часто люди думають, що якщо це паперова робота, то вона повинна бути складною, нудною та незрозумілою. Але як це зазначив відео матеріал, головне правильно підійти до її виконання та отримувати задоволення від процесу. Тому порада, щодо просто сісти та записати потік власних думок, сподобалась мені найбільше.
    Відвідавши сайт, я була приємно вражена доступністю інформації. Інструкція була чудово подана, отже проблем з оформленням списку використаних джерел не повинно бути, дякую!

    ReplyDelete
  135. Правильно підібрана тема,на мою думку,є найважливішим у написанні курсової роботи,бо потрібно вибирати тему,яку справді хочеться дослідити.Наступним аспектом написання курсової роботи я вважаю час,томущо чим раніше почнеш писати курсову,тим краще ти її напишеш,бо з кожним сумнівом можна дати курсову на перевірку викладачуві і він вкаже на помилки.
    Олександра Отрошкіна,23 група.

    ReplyDelete
  136. Дуже важливо почати курсову з організації свого робочого плану. Чітко знати, що тобі потрібно, яка проблема імпонує та починати її досліджувати, підбираючи матеріали, які не буде нудно читати. Це не має бути " просто потрібно зробити", це має цікавати, має затягнути в роботу з перших секунд. Потрібно отримувати задоволення від цієї роботи!
    Крістіна Грач, 25 група

    ReplyDelete
  137. Я повністю погоджуюсь з твердженнями, зазначеними у відео. Безсумнівно, вміння правильно організовувати свій час та планування роботи є основними компонентами написання наукових робіт. Також не менш важливим аспектом є вибір правильної теми. Потрібно вибирати те, що тобі до душі, про що тобі буде цікаво писати та розповідати, тільки в цьому випадку ви будете отримувати задоволення від цієї роботи.

    ReplyDelete
  138. Найважливішим у написанні курсової є поетапне планування кожного кроку.Також не менш важливим є вибір правильної теми. Адже якщо тема буде тобі по душі, то писати ти її будеш із-за доволенням.

    ReplyDelete
  139. Я вважаю, що це відео є дуже корисним. Я зрозуміла, чому потрібно починати писати наукову роботу якомога раніше. Повністю погоджуюсь з твердженнями у відео. Погоджуюсь з твердженням про занотування власних думок. Іноді самі того не підозрюючи ми можемо написати те, що раніше потребувало багато часу для осмислення і оформлення в готову думку.
    24 група

    ReplyDelete
  140. Дякую за досить цікаве та корисне відео, яке містить в собі поради які знадобляться кожному студенту, який пише наукову роботу. Особисто для мене ці поради є дуже корисними, адже мені завжди не вистачає часу на важливі справи, тож приходиться все робити в останній момент. Але завдяки цим порадам я спробую правильно розподілити свій час. Також мені сподобався метод записування всіх ідей, що приходять в голову, адже не завжди можна з легкістю згадати необхідну інформацію в певний проміжок часу.
    Виходячи з цього всього можна зробити висновок, що якщо ми будемо дотримуватись наданих у відео порад, то наша наукова діяльність стане набагато успішнішою.
    Вікторія Огійчук, 22 група

    ReplyDelete
  141. Відео було дійсно корисним, незважаючи на те, що більшість інформації була відома мені раніше. Воно ще раз нагадало мені про те, що я завжди забуваю. Тобто, в роботі над курсовою не слід зволікати. Більш доцільно було б розподілити етапи в хронологічному порядку, зі своїми дедлайнами, задля оперативного та якісного виконання.

    Мельник Ольга, 34 група

    ReplyDelete
  142. Дане відео є дуже інформативним, цікавим та корисним, якщо тобі потрібно почати писати наукову роботу (будь-якого напрямку) та якщо ти робиш це вперше, або в тебе багато думок та ідей, а ти не знаєш з чого саме розпочати. Воно дуже допоможе.
    Є певні кроки дослідження:
    1. Організація і саме дослідження. Пошук і нотатки.
    2. Аналіз. Вичитування інформації, включення та використовування матеріалу.
    3. Опис від себе. Необхідно записати (надрукувати) "усе що приходить в голову". Зафіксувати все, що подобається та не подобається.
    Не менш важливим для початку дослідження є планування. Слідкуючи плану, робота буде йти легше та набагато краще.
    Якщо людина приїзджає у країну, де вона ще ніколи не була, вона спочатку купує мапу, з відзначенням вулиць, різноманітних місць та закладів, або ж путівник, завдяки якому він/вона не загубиться у великому місті. І це цілком звичайно. Так і з науковим світом, щоб знати, що та як краще зробити, задля того, щоб дарма не згаяти часу, це відео є певним путівником у Країну Досліджень.
    Відвідавши сайт тепер я точно знаю як правильно оформлювати список літератури, дякую за зручність. Маньковська Світлана, 26 група

    ReplyDelete
  143. Данне відео є дійсно цікавим та інформативним, адже воно у майбутньому може допомогти мені у написанні наукової роботи.
    Особливо мені сподобалась ідея про затонотовувати свої думки та ідеї.
    Також відео дає нам зрозуміти, що одним із головних компонентів написання наукової роботи є планування свого часу та етапів.
    Також я відвідала запропонований сайт і хочу відмітити, що він є досить зручним у користуванні та зрозумілим. Також порадувала наявність інструкції, де все доступно розписано.
    Хрустицька Владислава
    23 група

    ReplyDelete
  144. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  145. Запропоноване відео є досить інформативним , а також пізнавальним. Особливо корисним воно є для тих, хто тільки починає розвиватися як науковець і тільки виконує перші роботи.
    Із цього відео, я виділила для себе деякі важливі аспекти,які потрібно врахувати, наприклад під час написання курсової роботи, такі як:
    - потрібно обирати тему, в якій Ви дійсно зацікавлені, і яку Вам буде цікаво досліджувати, адже процес написання курсової роботи повинен приносити тільки задоволення;
    - під час написання роботи можна використовувати техніку занотовування ідей, що спадають на думку, адже недарма кажуть, що науковець - це творець.

    ReplyDelete
  146. Дане відео є справді дуже корисним та досить пізнавальним.У ньму можна знайти корисні та актуальні поради щодо написання курсових робіт.Якщо все робити як слід,та поділить усю роботу над курсовою на етапи,то не виникатиме жодних проблем під час її написання.

    ReplyDelete
  147. Даний матеріал є досить цікавим і корисним для студентів, адже курсова робота відіграє значну роль у розвитку навичок самостійної творчої роботи студента. У процесі роботи над курсовою студент повинен показати уміння працювати з джерелами, з матеріалом, робити узагальнення та формулювати висновки.Поради, дані у відео, привернули мою увагу. Вони відобразили суть курсової роботи і те, як вона пишеться. Я вважаю, що найголовнішою і найважливішою порадою є правильна організація роботи.

    Гриценюк Діана, 25 група

    ReplyDelete
  148. Хлябін Михайло 25 група
    Завдяки відео я зробив висновок,що найголовніше при виконанні наукової роботи-це чітка організація свої дій,адже тількитак можна плідно працювати. Також було сказано,що правильно підібрана тема є запорукою швидкого та,навіть,цікаво для себе виконання. Головне-це знати вимоги,методику написання та вміння правильно організовувати свій час.

    ReplyDelete
  149. З даного відео я чітко зрозумів,що важливою частиною наукової роботи є письмова частина,а саме систематизація знайденої інформації.Не думаю,що кожен зможе запам'ятати де він знайшов ту чи іншу інформацію та інші деталі.З допомогою нотаток нам буде набагато легше здійснити такий тип роботи,це буде економити наш час та зусилля.
    Ренов Андрій
    25 група

    ReplyDelete
  150. Поради, надані у відео є дуже корисними. Особливо сподобалась ідея, що всі свої думки потрібно занотовувати. Ці поради будуть важливими для нас у написанні курсової, адже ми стикнемося з нею вперше. Згідна з тим, що не потрібно відкладати написання дослідження на останні дні. Тому що, чим ми почнемо раніше, тим більше часу буде на виправлення помилок і тим наша робота буде якіснішою. Дотримуючись усіх порад, ми успішно напишемо наші курсові роботи.

    ReplyDelete
  151. Даніловська Анастасія, 22 група
    Відео є досить інформативним, оскільки розкриває найголовніші аспекти при написанні курсової роботи. Хоча, про деякі з них я дізналася у попередніх відео та статтях, ці факти мене вкотре переконали, що дотримання цих простих, на перший погляд, правил є дуже важливим в організації наукової діяльності. Я погоджуюся з твердженням що усі свої думки під час написання необхідно занотовувати з метою подальшого їхнього удосконалення та опрацювання. По-друге, необхідно свою роботу провіряти, тому порада щодо того, щоб запропонувати свою роботу переглянути комусь із вчителів є дуже влучною, особливо для молодих науковців-початківців.

    ReplyDelete
  152. Надзвичайно важливим є те, що написання курсової роботи не слід відкладати на останні дні. Адже поступове, поетапне написання, допоможе уникнути можливих помилок.

    ReplyDelete
  153. Мені сподобалось відео,адже поради виявились дуже влучними і корисними. Для мене найважливішим стало планування процесу.Дуже вважливо бачити перед собою чітку мету. У цьому відео, Джастін Тал Голдберг пояснює, чому не слід лякатися і панікувати, чому потрібно розпочати написання своєї науково-дослідницької роботи чим швидше.Також Джастін ділиться власним досвідом.Я вважаю,що мотивація це перший крок до успіху і Джастін мотивує нас, дає слушні поради,підказки, які допоможуть зробити написання ефективнішим.Мені найбільше сподобався метод, коли спочатку ти записати все, що спадає на думку, а вже доповнюєш,відкидаєш зайве.Я вважаю,що за допомогою запропонованих порад наш науковий проект може бути виконаний тільки на високому рівні, і наша праця може принести дуже гарний результат.
    Боброва Анна 24 група

    ReplyDelete
  154. На перший погляд, очевидні поради, дані у відео є дуже корисними. Думаю кожен, хто переглянув його або нагадав собі певні важливі пункти щодо правильно організованої діяльності, або взяв для себе щось нове. Собі на замітку я взяла пораду щодо нотування ідей, які спадають на думку без звертання уваги на структуру речень і тому подібного, що може відволікти. Адже наша підсвідомість – це ще не вивчена матерія і в ній може ховатись великий потенціал, який здатний проявлятися в житті у вигляді спонтанних ідей. А також, буду вчитись сортувати інформацію і шукати головні моменти в ній, а не намагатись захопити все, як я завжди робила раніш, що, звісно, до хороших результатів не приводило. Вдячна за цікаве інформативне відео.
    Усевич Діана, 26 група

    ReplyDelete
  155. ННІ іноземної філології,Давидова Діана,26 група
    Коли перелянула відео, я усвідомила, що найважливіше в написанні курсової роботи – це спланувати всю роботу та розпочати писати роботу якомога раніше.Сподобалась ідея про кольорові закладки та маркери,вважаю це дуже зручно для студента.Потрібно обирати тему дослідження саме ту, яка вам подобається.А ще я зрозуміла,що наукові дослідження є невід'ємною частиною навчального процесу студентів. Тому, слід серйозно відноситися до цього, щоб в майбутньому це не стало проблемою. Робота над наукове дослідженням повинна приносити тільки задоволення,а не нерви.Але найбільше мені сподобався метод записування всіх ідей, що просвітлюють нашу голову, адже не завжди можна згадати необхідну інформацію.Дякую Вам за корисну інформацію,яка у майбутньому допоможе мені успішно написати курсову роботу.

    ReplyDelete
  156. Дане відео є дуже цікавим. Я вважаю, що кожен студент, який збирається писати курсову чи іншу наукову роботу, повинен його переглянути. Адже в ньому йдеться мова про те, як важливою є організація під час цього процесу. Я погоджуюся, що потрібно вибирати тему роботи лише ту, яка буде цікавою для тебе. Адже в тебе буде бажання писати цю роботу і в ход дослідження ти дізнаєшся багато нового. Також дуже важливо починати роботу раніше, а не в останній момент. Адже нічого хорошого з цього не може вийти. Більше то,дуже цікавою є інформація про використання кольорових закладок та маркерів.

    Александрук Маргарита, 36 група

    ReplyDelete
  157. Найважливішим завжди буде, звичайно, обрати тему, яка буде відповідати твоїм інтересам і яка дійсно буде приносити задоволення, поки ти будеш опрацьовувати матеріал і шукати потрібну інформацію. Але потрібно завжди починати з плану дій. Якщо сісти, продумати все, вибрати дні, коли ти будеш займатися саме своєю курсовою роботою, вирішити в який день і чим ти будеш займатися, знайти всі потрібні матеріали і навіть підготувати робоче сісти, починати, та й взагалі писати роботу, буде набагато простіше! Дивлячись відео, знайшла дійсно багато чудових порад, а ідея про кольорові закладки, стала моїм фаворитом. Тепер і курсова робота не здається чимось важким. Головне почати, а тим і не помітиш, як закінчиш.
    Баринь Вікторія, 26 група

    ReplyDelete
  158. Представлене відео виявилося дуже інформативним для мене. Я заувалижа багато цікавого та корисного. В будь-якій роботі для мене є найважливішим задовлення від цієї роботи. Лише тоді я можу отримати блискучий результат. Раніше написання наукових робіт здавалося мені чимось нудним і одноманітним, але тепер я знаю, що якщо підійти до написання роботи з креативом та спраравжньою цікавістю, то все вийде.
    Марія Склярова, 23 група.

    ReplyDelete
  159. Дуже корисне відео. Найголовнішим,на мою думку,це є вибір цікавої теми для твоє курсової чи іншої праці,тому що тоді ти будеш зацікавлений в тому,щоб знайти якомога більше матеріалу і особисто у мене завжди виходить так,що якщо тема не цікава і тим більше,не актуальна,я вкладаю в неї меньше часу і зусиль,мій мозок просто не хоче сприймати не цікаву мені інформацію,іноді це заважє,але такий він,мій внутрішній світ)ну і звичайно,дуже важливим є те,щоб розпочати писати курсову якнайшвидше,щоб встигнути,однак я така людина,що якщо мені щось цікаво,мене дуже важко зупинити і я буду це робити довго без перестану,аж до кінцевого результату,та я розумію,що обсяг курсової не дозволить мені зробити її якісно за короткий термін,тому буду намагатися використовувати усі подані поради.

    ReplyDelete
  160. ННІ іноземної філології,Власюк Ірина,24 група
    Я зрозуміла, що дуже важливою річчю в написанні курсової роботи є планування всієї роботи.Також потрібно почати якомога раніше. Не потрібно відкладати все на останній момент. Повністю погоджуюсь з тим, що потрібно обирати тему, яка є цікавою для науковця.

    ReplyDelete
  161. 22 група, Войтович Діана
    Дане відео є досить цікавим та актуальним для мене, адже написання курсових робіт не за горами. Поради дані у відео є також цінними,адже використовуючи їх, можна успішно написати курсову роботу чи дослідити певну тему.

    ReplyDelete
  162. Переглянувши відео , я зрозуміла , що при написанні курсової роботи потрібно впершу чергу спланувати всю свою роботу , та почати виконувати її, як можна раніше . Наведена стаття є досить корисною , і в майбутньому при написанні наукової роботи вона може допомогти. Я дуже вдячна за посилання , як правильно та легко оформити джерела.

    Рачковська Анастасія ( 26 група )

    ReplyDelete
  163. Відео є досить цікавим та інформативним, хоча деякі поради ми вже мали змогу почути-побачити-прочитати раніше - повторення зайвим не буває. Хочеться ще раз наголосити, що тема курсової роботи повинна бути цікавою для тебе - тоді ефективність роботи зросте (в порівнянні з примусом). Головною думкою залишається також правильна організація свого часу. Важливо починати роботу поступово і по-трішки, ніж братися за все зразу за два дні до здачі.

    ReplyDelete
  164. Я вважаю, що найголовнішою та найважливішою є порада про вибір теми для курсової роботи. Я погоджуюсь з тим, що це повинна бути тема якою ви насправді цікавитесь і яка вам близька. Інакше ви просто не зможете чітко висловити свою думку та добре написати курсову роботу. Іванчук Наташа 24 група.

    ReplyDelete
  165. Дійсно корисні поради. Особливо важливо, на мою думку, у процесі дослідження робити нотатки. Це допомагає виділити, запам'ятати головне, синтезувати власні думки та ідеї на основі знайденого матеріалу та відкинути зайве. Також мені сподобалася техніка "word womit", адже, тільки тоді, коли ми даємо свободу нашим думкам, виникають найгеніальніші ідеї. Ну і звичайно неможливо обійтися без правильного планування і організації роботи над своїм науковим проектом. Важливо починати рано і заздалегідь все продумувати, щоб встигнути здати роботу у визначений термін.
    Вікторія Чайка, 26 група

    ReplyDelete
  166. Дуже інформаційне відео. Що я відмітила для себе?
    1. Планування процесу написання науково-дослідної роботи. Потрібно завчасно все робити, щоб встигнути вчасно та щоб переглянути свою роботу, можливо щось відрегувати.
    2.Написання нотаток, де висвітленні найцікавіші ідеї. 3.Організаційний момент теж дуже важливий процес у написанні наукової роботи.
    4. Здорова критика. Після написання роботи слід показати роботу своєму науковому керівнику чи іншій особі, щоб вона свіжим поглядом оцінила інформацію, можливо шось додала.
    Березкіна Юлія 26 група, ННІ іноземної філології

    ReplyDelete
  167. Говорячи про наукову роботу, в котре хочеться сказати, що тема повинна бути цікавою для дослідника! Робота повинна приносити задоволення.
    Звісно ж, найголовнішим є правильна організація роботи та розподілення часу на роботу.
    Також в наведеному відео було згадано про підкреслення та виділення цікавої інформації в опрацьованих джерелах, це буде корисним.
    Цікавою є думка про потік думок, тобто записування всього, що приходить на думку і, можливо, там знайдеться щось цікаве, на що ви не звертали уваги раніше.
    Тож я взяв чимало цікавих думок щодо роботи над науковим дослідженням
    Віталій Михайленко, 26 група

    ReplyDelete
  168. Дане відео було досить пізнавальнимю Переглянувши його, я знайшла для себе новий метод роботи. Корисним запропоноване відео є для тих, хто тільки починає розвиватися як науковець. Тому я хотіла б виділити найцікавіші та найкорисніші поради. Як було сказано, правильна організація наукової роботи є дуже важливим елементом і ключем до успіхуНайбільш цінними я вважаю наступні ідеї з відео:
    1) Починати працювати над дослідницькою роботою якомога раніше, для заощадження власного часу і нервів. Важливим є те, що свою роботу можна віддати науковому керівнику для прочитання задля отримання об’єктивної оцінки власної роботи. На мою думку, найціннішою порадою було те, що перш за все треба обирати цікаву для тебе тему. Адже ставлення до того чим ти займаєшся має найважливіше значення. Таким чином ти з більшою відповідальністю віднесешся до роботи.

    ReplyDelete
  169. Відео, яке прикріплено вище, дуже допомогло мені при підготовці моєї першої курсової роботи. Я дізналася, як правильно розподіляти роботу, щоб встигнути виконати всю мою наукову працю, на які єтап поділяється підготовка, та багато іншої корисної інформації, якою я скористалася. Прикріплені вище матеріали допомогли мені правильно побудувати план, зміст, мету та ін. Коректно і змістовно викласти матеріал, який я підготувала для курсової роботи.
    Подолянчук Катерина, 24 група.

    ReplyDelete
  170. Переглянувши відео, хочу сказати, що інформація є цікавою та надзвичайно корисною. Мені дуже сподобалися запропоновані ідеї та поради. Я зрозуміла, що потрібно починати працювати над дослідницькою роботою якомога раніше і тобі буде гарний результат.
    Лозовська Анастасія, 24 група.

    ReplyDelete
  171. Насправді, в поданій інформації немає нічого надто особливого - відео носить загально-ознайомчий характер (хоча і приваблює тим, що 1 - мова йде жива, не перенасичена науковою термінологією невідомого походження, 2 - інформація докладна, поради не нав'язливі), а отже і не викликає у мене ані здивування, ані задоволення, ані особливого ентузіазму. Втім, воно все ж наводить на певні думки.
    Будьмо відвертими у своїх словах.

    ReplyDelete
  172. Відео справді дуже корисне,адже поради для написання курсвої є справді дуже цінними для студентів. Головне правильно організувати свій час та не відкладати роботу на потім.Перш за все потрібно вибрати тему з якою хотілося б працювати,яка була б нам цікавою,адже це грає велику роль в досягненні гарного результату.


    Грабчук Софія(22)

    ReplyDelete
  173. Анна Коваленко (24)
    Я погоджуюсь з більшістю коментарів про те, що ця інформація є дійсно корисною. А особливо для студентів, які лише роблять свої перші кроки на шляху до наукової діяльності. Адже прочитавши цю інформацію, а також відвідавши сайт, ми трохи краще ознайомлюємось з рекомендаціями як правильно виконувати наукову роботу, які сайти зможуть допомогти нам при виборі релевантної інформації чи де взяти список використаної літератури.

    ReplyDelete
  174. Відео дуже інформативне , я вважаю його корисним, воно допоможе не наробити помилок у курсовій роботі. Оскільки усі студенти повинні будуть займатися її написанням, починати збирати інформацію варто вже зараз.
    Мудрієвська Анастасія, 21 група

    ReplyDelete
  175. Дане відео є корисним та інформативним . Найголовнішим , на мою думку , тема курсової роботи повинна бути цікавою , щоб при написанні курсової роботи ви отримували задоволення, та в ході роботи отримували багато цікавої інформації для себе. Також у відео говориться про важливість організації часу це є головним компонентом у написанні наукової праці. Варто розпочинати як раніше, щоб завершити все вчасно.

    Самко Кристіна, 26 група.

    ReplyDelete
  176. Михайлова Олександра, 25 група.
    Переглянуте мною відео являється справді інформативним та корисним, особливо для тих, хто робить лише перші кроки в написанні курсових робіть. Головне в написанні роботи - обрати тему, яка було б Вам цікава, тоді проведнний час за дослідженням пройде швидко та непомітно. Крім того, досить важливим аспектом є організація часу. Це є типовою проблемою для студентів, більшість з яких починають пистаи курсову за неділю до її здачі. Нам потрібно ще багато чого навчитись, щоб виконувати наукову роботу досить якісно.

    ReplyDelete
  177. Відео є надзвичайно корисним і цікавим. Мені дуже сподобались поради. Я зрозуміла, що потрібно починати працювати над дослідницькою роботою якомога раніше. Важливо правильно організувати свій час, занотовувати власні думки, щоб не забути щось важливе. Завдяки поданій інформації написати курсову роботу буде набагато легше.
    Юрченко Олена, 24 група

    ReplyDelete
  178. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  179. Дейнеко Максим ННІІФ 37
    Корисне відео для тих, хто вперше пише курсову роботу. Найголовнішою порадою, яку я виділив для себе, це вчасний початок. Час може зіграти злий жарт з науковцем, обмежуючи його в часі, що безумовно впливає не якість його дослідження. Все повинно бути розплановано і це, я вважаю, є основою успіху

    ReplyDelete
  180. Переглянувши поради,я зрозуміла,що надзвичайно важливу роль в написанні курсрвої роботи відіграє організація часу,тож відкладати на останній тиждень не варто.Адже,перед тим як здати робуту потрібне переглянути ще раз усе "свіжим оком".Але найголовнішим,на мою думку є те,що тему курсової роботи ми обираємо самі,а отже тільки від нас залежить наскільки легким і цікавим буде процес.
    Якубовська Інна,24

    ReplyDelete
  181. Переглянувши відео , всім сподіваюсь стало зрозуміло , що при написанні курсової роботи потрібно впершу чергу скласти план подальшої роботи та почати виконувати її як можна раніше.

    ReplyDelete
  182. Для кожного студента правила оформлення курсової роботи є дуже важливими. І ця стаття допомогла мені зрозуміти та виявити більше різних та не менш важливих аспектів щодо роботи з курсовою роботою. Найважливіший аспект є правильне планування роботи та організаційного моменту.
    37 група

    ReplyDelete
  183. Завдяки цьому відео ми дізналися як правильно організувати написання своєї наукової роботи. Головне вибрати тему яка тобі подобається і завчасно почати.
    Гукаленко Сніжана,37 група

    ReplyDelete
  184. Кожний студент хоче щой його наукова робота була добре написана.Тому це відео дійсно допоможе їм правильно розподілити свій час щоб встигнути написати вчасно науков роботу і не відкладувати її на останій тиждень.24 груп.

    ReplyDelete
  185. Дякуємо Вам за гарну можливість дізнатися про всі подробиці написання курсової. Ви дуже допомогли мені! Годжаєва Вікторія

    ReplyDelete
  186. Запропоновані у відео поради є дуже корисними та важливими, але мало хто, особливо із числа студентів, дотримується їх. Адже будь-яке дослідження - це доволі важко, і ми підсвідомо намагаємося уникнути цієї роботи. Отож, як на мене, організація є найважливішим пунктом. Оскільки це допомагає налаштуватися на робочий лад і зберігати порядок в роботі, записах, документах тощо.
    Прозвучала також влучна фраза про те, що треба розпочинати все заздалегідь, а не відкладати до останнього дня. Хоча багато нинішних студентів пишуть свої роботи за декілька днів. Це поширена, але абсолютно неправильна тактика. Ми повинні мати достатньо часу, щоб дослідити, проаналізувати, подумати, перечитати написане, внести корективи, дописати, переробити тощою Коли в запасі є вдосталь часу, слідувати плану набагато легше, оскільки його можна узгодити з календарем і тоді об'єм роботи на день чи на тиждень буде набагато меншим і, очевидно, що легшим.
    Окрім того варто цінувати свій час, тому дуже важливо вміти ним розпоряджатися правильно і з користю.
    Безусяк Іванна, 25 група.

    ReplyDelete
  187. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  188. Для того, хто вперше пише крсову-це безцінна інформація. Коли ти перший раз пишеш її, то ти губишся, не знаєш як, з чого почати, які вимоги потрібно дотримуватися, а тут написані всі відповіді на питання, яке виникнуть у будь-якого "новачка".
    Головне почати і починати не в останню ніч до здачі курсової:)
    Поліщук Вікторія,37 гр.

    ReplyDelete
  189. Олександра Дишлева, 22 група.
    Справді дуже інформативне відео, яке є корисним для кожного студента. Адже написання курсових робіт є невід`ємною частиною навчального процесу звичайного студента. Я зрозуміла також, що потрібно дуже серйозно відноситись до обрання теми, що б потім можна було написати змістовну роботу на тему,яку ви обрали.
    Також сайт http://vak.in.ua/ є дуже корисним, завдяки йому можна полегшити процедуру оформлення наукових джерел.

    ReplyDelete
  190. Головне на початку роботи- це систематизація усіх наявних матеріалів, все має бути відсортоване і розділене в окремих місцях, щоб потім легше було шукати, буває ж так, що інформації забагато і ти забуваєш про важливіше, а береш натомість щось менш підходяще, але те, що на виду, тому важливо, щоб усе було в одному місці і бажано, відсортоване по важливості. Непотрібне треба викидати, тому що інформація , яка може вам знадобитися, а може і ні лише засмічує ваш мозок і займає місце в комп*ютері. Хорошою порадою можна вважати записування усіх своїх думок- потім можна розвинути це в справді хороший матеріал для наукової праці.
    Потрібно давати роботу на перевірку кому-небудь, інша людина погляне на неї свіжим поглядом і вкаже вам на помилки, зможе оцінити вашу роботу адекватно, коли ще можна переробити те, що не надто добре вийшло.

    ReplyDelete
  191. Жиренкова Єлизавета, 25 група.
    Відео яке я переглянула є дійсно корисним для студентів, які пишуть курсову роботу в перше. Головне це вчасно почати писати курсову роботу і вибрати тему яка дійсно буде тобі цікава.

    ReplyDelete