Total Pageviews

ВІТАЮ!!!!



Шановні студенти!


Вітаю Вас на нашій віртуальній дискусії з курсу “Oснови наукових досліджень”. У цьому блозі Ви можете вільно висловлювати Ваші думки з обговорюваних тем,  коментувати пости одногрупників, ставити запитання своїм колегам та викладачеві, висловлювати свої ідеї та пропозиці. 

                                      Отож, залучайтеся до спілкування!

З нетерпінням чекаю Ваших коментарів, Вікторія Вікторівна.


100 comments:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Я повністю погоджуюсь з тим, що без науки не буде майбутнього. Адже наука може впливати на майбутнє, розвиваючись в сьогоденні. І якщо зараз вона буде розвиватись в хорошому темпі, то це обов'язково позначиться і в майбутньому, сподіваюсь, лише в хорошому вигляді.

    ReplyDelete
  3. Наука має важливе значення для світу і для нашого розуміння світу,технологій...
    З одного боку, вчені допомогли зберегти світ завдяки проведенням досліджень, які покращили життя людей. Походження і розвитку людського роду. Вивчення природного світу може допомогти поліпшити життя для багатьох людей у ​​всьому світі.
    Базові знання науки має важливе значення для всіх. Вона допомагає людям знайти свій шлях у світі, що змінюється.

    Отже,знання лежать в основі розвитку,адже це база науки.

    ННІ іноземної філології,22(група)
    Грабчук Софія

    ReplyDelete
  4. Наука-це багатоаспектний феномен, який разом з технікою дуже змінили наше середовище та погляди на норми та цінності наукового пізнання. Я повністю згодна з тим, що наука знаходиться у кризовому стані та потребує змін. А зраховуючи те, що наука-це наше майбутнє, слід використовувати кожну можливість, щоб поліпшити її стан. Отже, наука завжди була, є та буде важливим засобом для пізнання нових знань та пошуку істини. ННІ іноземної філології, 21група, Лавренчук Тетяна

    ReplyDelete
  5. З кожним днем наука розвивається все краще і краще, а разом з нею і філософські та світоглядні засади. На мою думку, розвиток науки залежить безпосередньо від розвитку людства. Перш ніж щось досліджувати, потрібно одразу встановити очікувані результати та наслідки досліджень. На мою думку потрібно створювати нові методи досліджень, для досягнення кращих результатів у різних сферах.Таким чином наука стрімко розвиватиметься, а також поліпшиться її стан.
    ННІ іноземної філології 21 група Руда Ольга

    ReplyDelete
  6. Прочитавши цю статтю, починаєш замислюватися над прогресом науки та в цей же час про її занепад. Неможливо уявити і дня без речей, які були створені саме завдяки науці. Наука- це загальне явище, яке підпорядковує собі не тільки поняття та процес розвитку чогось, але наукове мислення. Саме воно допомагає нам в прийнятті деяких рішень та також стане в нагоді при написанні курсової роботи.
    Спінчевська Дарина, 35 група

    ReplyDelete
  7. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  8. Сучасний світ неможливо уявити без науки. Її розвиток спростив і удосконалив людське життя, задовільнив чи не всі потреби. Радує те що існує багато непізнаних знань і явищ, і це відкриває нові горизонти для пізнання.
    Я підтримую думку про те наука є творчою діяльністю людини, тому вона неодмінно повинна включати людину як свого творця. Працюючи над науковою роботою важливо бути зацікавленим своїм полем роботи, адже будь яке наукове дослідження вимагає сфокусування на певній проблемі, глибокого пізнання, тривалого обдумування і обгрунтування висновків, що і свідчить про творчий потенціал.

    ReplyDelete
  9. Наука відкрила нам нові можливості вивчення природи, техніки, та ін.
    Тепер людина може тримати під контролем науку. Пройшло багато років, як людина навчилася жити. Тепер ми робимо все, щоб наше життя ставало все легшим та корисним.

    ReplyDelete
  10. Науковий світ дуже багатогранний,кожен обирає те ,що потрібно саме йому.Я згодна з думкою,що без наукових знань у людини нема майбутнього,адже навколо стільки невідомого і цкавого.У кожного з нас є шанс внести свою частку в розвиток науки.Головне знайти те,що розкрие саме твій тпотенціал.

    ReplyDelete
  11. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  12. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  13. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  14. Ставінська Катерина 32 група

    ReplyDelete
  15. Так,я повністю погоджуюсь,що наука сьогодні на Україні досись в кризовому стані. Більш того,я вважаю ,що це залежить від матеріального достатку і забезпечення країни. В кожній країні наука розвивається по різному, і має різні обговорення. Але з іншого боку,я не можу не погодитись з тим,що наука це невід*ємна частина нашого життя ,адже все бере всій початок від неї. Більшість наших професій пов*язані з наукою . Винайдення приладів,розвиток медицини,техніки,створення новітніх технологій- це все наука,і як не крути,все крутиться навколо науки.

    ReplyDelete
  16. Наука - це невід'ємна частина життя будь-якої розумної людини. Зараз такий час, коли все не стоїть на місці ні секунди, і не хочеться відставати від прогрессу. Нажаль, в нашій країні наука - це не найбільш розвинена галузь, але з часом, я сподіваюсь, що при належному фінансуванні вона буде на рівні з найбільш розвиненими країнами світу.

    Боброва А., 32 група

    ReplyDelete
  17. На сьогоднішній день наука і техніка стрімко розвиваються у всьому світі. Людина знаходиться в постійному процесі запам′ятовування.Новітні технології пропонують різноманітні шляхи вирішення багатьох проблем і те, як зробити життя серед величезного обсягу інформації простішим.Для людства це дуже важливий елемент розвитку.

    Мевша А., 32 група

    ReplyDelete
  18. Важко заперечити важливе значення науки в розвитку суспільства. Усе, що оточує нас: речі, техніка, предмети повсякденного вжитку - є результатом наукових винаходів, сумлінної праці й натхнення багатьох людей.Не хочеться навіть думати про те, що весь цей час ми могли б залишатися на рівні печерної людини.
    Сподіваюсь, що я зроблю свій внесок у науково-технічний прогрес нашого суспільства, підтримуватиму й розвиватиму ту галузь, у якій буду працювати.
    Ольшевська Руслана
    32 група

    ReplyDelete
  19. Кожному зрозуміло,що наука має важливе значення для розвитку суспільства.З цього ми можемо зробити висновок,що без науки не буде майбутнього!Тому що припиниться розвиток.Наука-це багатоаспектний феномен, який разом з технікою дуже змінили наше середовище та погляди на норми та цінності наукового пізнання. Прочитавши цю статтю, починаєш замислюватися над прогресом науки та в цей же час про її занепад. Неможливо уявити і дня без речей, які були створені саме завдяки науці.Адже усе,що оточує нас: речі,техніка,предмети повсякденного вжитку - є результатом наукових винаходів!Зроблю все можливе для того,щоб у майбутньому зробити свій,хоча б маленький,внесок у науково технічний прогрес нашого суспільства. Сподіваюсь,що українські науковці зроблять все можливе для того,щоб покращити стан розвитку науки в Україні в майбутньому!!!Дякую за цікаву інформацію,відео,та за саму ідею створення віртуальної дискусії.Це гарний досвід особисто для меня висловити свою думку з того,чи іншого питання у такий цікавий спосіб.

    ReplyDelete
  20. Безглуздо заперечувати той факт,що наука є основою в різних галузях. Саме завдяки науковим знанням,відкриттям та дослідженням, ми можемо вилікуватись від хвороби ,яку ще століття назад вважали невиліковною. Саме завдяки науковим відкриттям та виробам існують речі, які полегшили наше життя.Наприклад : побутові прилади,робочі прилади, прилади для навчання і т.п.
    Безсумнівно , науковий прогрес стрімко йде вперед і ми не можемо його уникнути і стояти на місці.Ми повинні зрозуміти що без науки та її відкриттів не може існувати майбутнього.

    ReplyDelete
  21. Сучасний філолог має володіти не лише теоретичними знаннями, але й практичними навичками вирішення та дослідження мовних проблем. Саме тому дисципліна "Наукові дослідження" є важливою частиною освітнього процесу, бо саме тут ми можемо навчитись знаходити потрібну інформацію та систематизувати її для подальшого використання та дослідження.

    ReplyDelete
  22. Сьогодні ми не можемо уявити наш всіт без науки.Наукові відкриття полегшили людське існування.Радує те що,сьогодні наука не стоїть на місці.Багато науковців працюють над новою технікою чи препаратами для покращення людського існування та здоров-я.Сподіваюсь що з часом і я зроблю свій вклад в науку,а дисципліна "Основи наукових досліджень" надасть мені підгрунття для подальшого поглибленого вивчення науки та її функцій.
    Капустинська Світлана 34 група

    ReplyDelete
  23. Наукова діяльність є важливою частиною навчальної і виробничої діяльності в системі вищої освіти. Першим кроком до наукової діяльності є творча діяльність. Творчість являється діяльністю людини, спрямованою на створення якісно нових, невідомих раніше духовних або матеріальних цінностей таких як твори мистецтва, наукові відкриття, інженерно-технологічні, управлінські чи інші інновації. Необхідними компонентами творчості є фантазія, уява, психологічний зміст якої міститься у створенні образу кінцевого результату праці.
    Організація робочого місця та режим робочого часу є невід'ємними складовими робочого процесу. Систематичність, послідовність та дисципліна праці допоможуть якнайкраще виконати поставлену задачу в визначений час.
    Дана стаття та відео є чудовим прикладом організації робочої діяльності для кожного, в особливості тих, хто хоче пов'язати своє майбутнє з науковою або творчою діяльністю.
    35 група

    ReplyDelete
  24. Згодна з Оствальдом що наука - це мистецтво передбачення, адже без її розвитку ми не розвиватимемось у світі буде застій як за часів Брєжнєва. Необхідно прививати у молоді любов до наукових досліджень і пізнання. Оскільки майбутнє за нами! рафаловська тетяна 35г

    ReplyDelete
  25. Сьогодні наука має доволі швидкоплинний розвиток, який з допомогою використання нових гаджетів пришвидшує цей процес в сотні разів.
    Звичайно, нємає аргументів, які б заперечували вклад науки в розвиток та полегшення життя кожного індивіда.
    31 група

    ReplyDelete
  26. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  27. Без науки не може бути ні сьогодення, ні майбутнього. Майже все (пишу "майже", лише щоби не звучати занадто радикально, адже особисто я зараз не можу назвати річ, яка була б створена без допомоги науки) створено за допомогою науки, тож наукова діяльність та сама професія науковця є не просто важливою, а найбільш важливою у нашому світі. Ми повинні розуміти, що без науки нашого сучасного світу просто не існувало б. На мою думку, курс "Основи наукових досліджень" є неймовірно важливим та, безумовно, дуже цікавим для нас як для майбутніх науковців.

    ReplyDelete
  28. Наука - є важливою для людства. Можна сказати, що припинення наукової діяльності, змінить наше життя в гіршу сторону. Наукові дослідження та відкриття допомають нам кожного дня, тому розвиток науки є дуже важливим для людства (36 група)

    ReplyDelete
  29. Безперечно, наука займає одне з найважливих місць у розвитку людства. Наукові дослідження націлені на покращення життя суспільства, вирішення нагальних питань та пошук чогось, досі невідомого. Проте, на мою думку, все має свої обмеження, і не завжди наука приводить до позитивного результату. Деякі дослідження можуть мати неочікувані, а може й навіть небезпечні для людства, наслідки. Особливо це стосується розвитку біологічних та технологічних наук. Саме тому, я схильна до думки, що будь яке наукове дослідження чи експеримент повинне мати чітко визначені цілі, завдання та обмеження. Це максимально знизить ризик виникнення небажаного результату.
    Зараз по всьому світі молоді науковці активно ведуть наукову діяльність, дивлячись на наш світ з іншої, не звичної для попередніх поколінь, сторони. Згідно до цієї тенденції, для нас дуже важливо в повній мірі засвоїти основи наукових дослідженнь, їх методи та принципи. Я впевнена, що це значно полегшить наукову діяльність для нас, як майбутніх науковців.

    Мельник Ольга, 34 група.

    ReplyDelete
  30. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  31. Наука- це важлива складова нашого майбутнього. Сьогодні усе створено за допомогою науки, тому без неї сучасного світу не було б. Я вважаю , що курс "Основи наукових досліджень", є важливим для нас як для студентів, та можливо в майбутньому як для науковців.
    Марія Ліпінська 24 група.

    ReplyDelete
  32. Наука є дуже важливим процесом для розвитку людства, адже кожен з нас повинен розвиватися, а саме в цьому допомагає нам наука. Під час власних досліджень ти можеш дізнатися багато нового,цікавих фактів, а також дослідити щось нове,яке в подальшому стане в нагоді для всіх. Завдяки предмету "Основи наукових досліджень" я зрозуміла ,що займатися наукою не тільки корисно, але ще й цікаво. Стаття та відео також дає це зрозуміти.

    ReplyDelete
  33. Важко заперечити важливе значення науки в розвитку суспільства. Усе, що оточує нас є результатом наукових винаходів, тяжкої праці й натхнення багатьох людей. Я вважаю, що курс "Основи наукових досліджень" без сумніву є одним з найважливіших предметів.

    ReplyDelete
  34. Сучасний світ неможливо уявити без науки. Розвиток науки надто спростив та удосконалив життя сучасного суспільства. Незважаючи на всі відкриття, вона є невичерпною. Наука тісно повязана з творчістю людини. на мою думку, курс "Основи наукових досліджень" - це корисний та цікавий предмет.

    ReplyDelete
  35. Наука є необхідним аспектом в нашому сучасному житті, оскільки саме завдяки їй дослідники й винахідники у різних галузях створюють дива: гуманітарна наука - розуміння мистецтва слова й його розвиток, медицина - порятунок від різних хвороб, інженерія - забезпечення людства комфортом і полегшення життя тощо.

    ReplyDelete
  36. Наука є необхідним аспектом в нашому сучасному житті, оскільки саме завдяки їй дослідники й винахідники у різних галузях створюють дива: гуманітарна наука - розуміння мистецтва слова й його розвиток, медицина - порятунок від різних хвороб, інженерія - забезпечення людства комфортом і полегшення життя тощо.

    ReplyDelete
  37. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  38. Шуляренко Владислава 26 група

    На мою думку, у сучасній цивілізації наука виконує особливу роль. Технологічний прогрес 20-21 століття, що привів в розвинених країнах Заходу і Сходу до нової якості життя був заснований саме на застосуванні наукових досягнень. Вона не тільки покращує сферу виробництва, але і робить вплив на багато інших сфер людської діяльності.
    Проблеми майбутнього сучасної цивілізації не можуть обговорюватися поза аналізом сучасних тенденцій розвитку науки і її перспектив.
    Тому я вважаю, що в цілому наука повинна сприйматися як одна з вищих цінностей цвілізациі і культури.

    ReplyDelete
  39. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  40. У розвитку науки втілена перш за все еволюція мислення людини, її інтелекту. Саме наука радикальним чином сприяє становленню і збагаченню логічного мислення, роблячи його все більш витонченим. Наука це наше все.

    ReplyDelete
  41. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  42. Ще на початку цього курсу я не усвідомлювала на скільки цей предмет може бути корисним і значущим, але тепер хочеться подякувати за отримані знання та досвід. Дякую!

    ReplyDelete
  43. Дуже дякую, за такий чудовий ресурс, де я змогла висловити свої думки, отримати корисні знання та просто працюючи з яким провела свій час з користю.

    ReplyDelete
  44. Наука знаходиться у стані постійного розвитку. Разом з наукою розвивається і людство. На мою думку дисципліна "Основи наукових досліджень" є надзвичайно важливою та корисною. Саме ця дисципліна допоможе нам навчитися знаходити потрібну інформацію та систематизувати її для подальшого використання. А також завдяки цьому предмету можна зрозуміти, що займатися наукою може бути ще й цікаво.
    Бондар Христина 36 група.

    ReplyDelete
  45. Само собою ясно, шо наука невід'ємна частина нашого життя. Плоди науки оточують нас скрізь, і ми до цього так звикли, шо навіть того не помічаєт. Навіть те, що ми вчимося - наслідок того, що наука розвивалася і потрібно було формувати спеціалістів в кожній окремій галузі, так як кількість знань, шо накопичувалися не могла дути осягнена вже тільки одной людиной.
    Але іноді плоди науки можуть бути шкідливі, в той час коли це стосується комерції. Не секрет, що є компанії, які створюють віруси для електронних гаджетів, для того, щоб люди купували нові або віддавали великі гроші на ремонт пристрою чи відновлення інформації.
    Не одноразово висувалися притензії до того, що хвороби які були відкриті недавно(ебола, свинячий/пташиний грип) - розробки науковців, які спрямовані на скорочення населення землі, а також, щоб люди тратили великі гроші на ліки і профілактичні засоби.
    Також, не дивлячись на всю користь наших гаджетів, які допомагають нам вільно спілкуватися, вчитися і навіть працювати, не можна відкидати той факт, що всі вони шкідливо впливають на здоров'я.
    Отже, наука має і позитивні і негативні сторони.
    Зварич Марія, 23 група

    ReplyDelete
  46. Я вважаю , що найка грає велику роль у житті людини. Людина з кожним днем повинна розвиватись , пізнавати щось нове, а також удосконалювати все надбане для покращення життя собі і усім навколо))

    ReplyDelete
  47. Наука була актуальна в стародавні часи, вона актуальна і на сьогоднішній день. І безсумнівно, наука буде актуальна і в майбутньому.
    Кажуть, що якщо б не було Баха, то світ ніколи б не почув музики. Але якщо б не народився Ейнштейн, то теорія відносності рано чи пізно була б відкрита яким - небудь іншим ученим.
    Знаменитий афоризм Ф. Бекона: «Знання - сила» сьогодні актуальне як ніколи. Тим більше, якщо в недалекому майбутньому людство буде жити в умовах так званого інформаційного суспільства. Зростання ролі знань у житті суспільства повинне супроводжуватися посиленням знаннь наук.
    Наука є досягненням світу, в якому ми живемо. Відповідно науку прийнято визначати як високоспеціалізовану діяльність з об'єктивних знань про світ.
    Кулявець Олександра
    34 група

    ReplyDelete
  48. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  49. Сергій Корчевський 36 група
    Важко заперечити важливе значення освіти й науки в розвитку суспільства. Усе, що оточує нас — речі, техніка, предмети повсякденного вжитку, — є результатом наукових винаходів, сумлінної праці й натхнення багатьох людей. Ми також можемо стати ученими, фахівцями завдяки здобутій освіті. Тож зрозумілою є необхідність знань і для подальшого прогресу людства. Вірю, що майбутнє людей — за освітою і наукою.
    Натомість мрію про те, як зроблю свій внесок у науковий прогрес нашого суспільства, підтримуватиму й розвиватиму ту галузь, у якій буду працювати.

    ReplyDelete
  50. Наука - це важливий аспект у нашому житті, яке відіграє важливу роль у житті людини. Я повністю погоджуюся з ідеєю, що "такі суб’єктивні чинники як інтереси, цінності, цілі – все, що раніше вважалося зайвим у науковому пізнанні, у сучасному науковому пізнанні вважається необхідними". І це дійсно, так, адже наука націлена на покращення життя людей. Проте враховуючи інтереси та цілі людей, не варто забувати, що наукові дослідження повинні мати свої межі також, аби уникнути небезпечних та неочікуваних наслідків. Тобто все має бути в міру.

    ReplyDelete
  51. наука відіграє важливу роль у сучасному суспільстіві. вона сприяє розвитку людини та суспільства в цілому. отож, для подальшого розвитку потрібен прогрес у науковій сфері, здобуття нових знань. я вважаю це найголовнішою ціллю розвитку.

    ReplyDelete
  52. Наука - це найважливіший фактор технічного і соціально-культурного прогресу й перетворення дійсності, всебічного розвитку людських здібностей і можливостей. Наука була,є і буде актуальною,оскільки вона не стоїть на місці,а постійно розвивається.Сучасний світ взагалі неможливо уявити без науки. Наука завжди була, є та буде важливим засобом для здобуття нових знань та пошуку істини.

    ReplyDelete
  53. Аліна Івченко, 36 група.
    На мою думку, наукові відкриття та винаходи роблять людину ерудованою, розширюють її світогляд, змушують по-новому подивитися не тільки на певну проблему, а й узагалі на світ. Я згодна з тим, що наука є невід'ємною частиною життя.

    ReplyDelete
  54. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  55. Значення освіти й науки в розвитку суспільства - є дуже важливим. Усе, що оточує нас — речі, техніка, предмети повсякденного вжитку, — є результатом наукових винаходів, сумлінної праці й натхнення багатьох людей. Я згоден, що неможливо уявити наш світ без науки.
    Вячеслав Дубовик, 36 група

    ReplyDelete
  56. Савчук Яна, 36 група
    Наука- є невідємною частиною нашого життя, яка постійно розвивається і вдосконалюється. І всі ми частково в ній задіяні, навіть ми студенти пишемо свої власні невеликі наукові роботи, які теж є маленьким внеском у науку. Як щодо технології роботи з науковою літературою, я думаю ,що в кожного є власний підхід до цього, який є комфортним для нього.

    ReplyDelete
  57. Щенявська Юлія, 36 група
    На мою думку наука є важливою частиною в нашому житті. Кожного дня наука розвивається та відкриває нові можливості для життя. Я вважаю, що люди повинні підтримувати розвиток науки та спонукати інших до винаходів. Також я цілком згодна з тим, що світ не зможе існувати без науки.

    ReplyDelete
  58. Канцлер Людмила. 36 група
    Сьогодні, наука це дійсно невід'ємна частина життя усього суспільства. Наука допомагає нам пізнати усі секрети світу, які нам були невідомі. Також, її розвиток сприяв розширенню світогляду людини, та навіть у якомусь сенсі змінив відношення людей один до одного та до навколишньго середовища. Тому, можемо зробити висновок, що наука дійсно відіграла в житті всього світу дуже велику роль, та без неї життя практично неможливе.

    ReplyDelete
  59. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  60. ННІ іноземної філології,Діана Давидова,26 група
    Для мене наука - це особлива система знань про світ і про процеси,які в ньому відбуваються. По-друге, - це особливий вид пізнавальної діяльності людини, спрямований на вивчення навколишнього світу, тобто це система наукових досліджень. Але що можна вважати науковими знаннями, а що ні? Людина, яка щось знає або вміє робити, говорить так: "Я можу (знаю як) зробити веб-сайт" або "Я знаю, як зв'язати шкарпетки і зварити борщ". Такі знання скоріше можна назвати практичними вміннями. Особливість же наукових знань полягає в їх теоретичної спрямованості. Це знання, які дозволяють глибоко проникнути в суть досліджуваних явищ. Покладемо, якщо людина говорить "я знаю, як водити машину" - це практичне знання, якщо ж ми скажемо "я знаю, як працює мотор машини, і чому машина їде" - це вже наукове знання. Коли за набором фактів починають усвідомлюватися закономірності, загальні зв'язки між ними, які дозволяють зробити висновки і пояснити, чому все відбувається саме так, а не інакше.По-перше, наука - це особлива система знань про світ і відбуваються в ньому процесах. По-друге, - це особливий вид пізнавальної діяльності людини, спрямований на вивчення навколишнього світу, тобто це система наукових досліджень. Але що можна вважати науковими знаннями, а що ні? Людина, яка щось знає або вміє робити, говорить так: "Я можу (знаю як) зробити веб-сайт" або "Я знаю, як зв'язати шкарпетки і зварити борщ". Такі знання скоріше можна назвати практичними вміннями. Особливість же наукових знань полягає в їх теоретичної спрямованості. Це знання, які дозволяють глибоко проникнути в суть досліджуваних явищ. Покладемо, якщо людина говорить "я знаю, як водити машину" - це практичне знання, якщо ж ми скажемо "я знаю, як працює мотор машини, і чому машина їде" - це вже наукове знання. Коли за набором фактів починають усвідомлюватися закономірності, загальні зв'язки між ними, які дозволяють зробити висновки і пояснити, чому все відбувається саме так, а не інакше.
    Сучасний світ неможливо уявити без науки. Науковий світ дуже різноманітний тому ,кожен з нас обирає те ,що потребує.Я погоджуюсь з тим,що без науки у людини нема майбутнього,адже у світі неймовірна кількість незвіданих речей.

    ReplyDelete
  61. Наука відіграє важливу роль в нашому житті.Вона не стоїть на місці,а постійно розвивається.Науковці проводять дослідження, щоб покращили життя людей.Але дуже важливо й не забувати про наслідки, які можуть виникнути внаслідок різних досліджень. Наука навколо нас.Наука - це невід'ємна частина нашого життя.

    ReplyDelete
    Replies
    1. ННІ іноземної філології,Власюк Ірина,24 група

      Delete
  62. Наукове знання є важливою частиною нашого щоденного життя, кожного дня технології спрощують наше повсякденне життя. Це такі масштабні речі без яких ми не уявляемо своє існування як електроенергія, транспорт та гаряча вода, а також меньш масштабні речі як, наприклад можливість купити білети на поїзд онлайн або подивитися свій розклад на смертфоні. Я рада жити в вік тенологій, але в одночас вважаю що наука може слугувати не тільки накраще і тому з нею потрібно поводитися дуже обережно.
    ННІ іноземної філології 37 Макогонова Інна

    ReplyDelete
  63. Наука-це багатоаспектний явище , яке в скупносты з технікою дуже змінили наше середовище та погляди на норми та цінності наукового пізнання. Наша наука і справді знаходиться у кризовому стані та потребує змін.Новицька Анастасія 37 група

    ReplyDelete
  64. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  65. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  66. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  67. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  68. Я також погоджуюся з усіма твердженнями і думками, які були сказані раніше! Пожарський Артем 24 група

    ReplyDelete
  69. Сьогодні у світі наступив інформаційний етап розвитку.на мою думку, без науки не могло б бути ніякого суспільного розвитку. Загальна комп’ютеризація дала можливість використовувати цифрові технології у багатьох сферах життя. Їх застосування вимагає нових знань, навичок і вмінь, придбання яких і повинна забезпечити сучасна наука.Також неможливо переоцінити роль науки в сучасному суспільстві, адже сьогодні вона має великий вплив на багато сфер життя і діяльності людей. Не викликає сумнівів і те, що від ступеня розвитку науки залежать всі показники розвитку суспільства — економічні, культурні, освітні. Минуле століття приніс технологічні, економічні та соціальні зміни в життя людей. І сьогодні, оцінюючи роль науки в сучасному світі, можна зробити висновки, що на наступних етапах людського розвитку формувати його життєдіяльність будуть наступні основні напрямки: інформатика, генетика, екологія, енергетика, вивчення можливостей людського мозку, матеріалознавство та ще багато цікавих речей.
    Юлія Паламарчук
    37 група

    ReplyDelete
  70. На мою думку наука є важливою частиною в нашому житті. Важко заперечити важливе значення науки в розвитку суспільства.

    ReplyDelete
  71. Погоджуюсь з іншими висловлюваннями, а також хочу додати, що людина, займаючись науковим дослідженням, має шанс зробити внесок в розвиток суспільства і цим самим підвищити планку розвитку науки, відкрити нові горизонти для дослідженнь, а також увічнити своє ім'я, що є важливим для кожної людини .

    Музика Олександр 37 група

    ReplyDelete
  72. Розвиток науки неможливий без розвитку всіх сфер життя.Наше покоління виросло на технологія ,які стали невідємною частиною нашого буття і підняли наш особистий розвиток як особистостей на вищий рівень.

    ReplyDelete
  73. Наука відкрила нам нові можливості вивчення природи, техніки, та ін.
    Тепер людина може тримати під контролем науку. Пройшло багато років, як людина навчилася жити. Тепер ми робимо все, щоб наше життя ставало все легшим та корисним. Танчук 37 група ННІ

    ReplyDelete
  74. Наука дала нам змогу вирости на рівень вище і таким чином покращити наше життя до найлегшого.Дякуємо за це нашій науці

    ReplyDelete
  75. Маньковська Юлія
    37 група
    Завдяки науці було створено велику кількість того, без чого ми не можемо уявити свого життя. Наука дає нам змогу розвиватись у різних напрямках. Завдяки науці було створено такий цікавий курс та кафедру. Завдяки яким я дізналась багато нового ну і звісно ж почала розуміти для чого пишуться курсові роботи та як це цікаво!

    ReplyDelete
  76. Наука є складовою загальнолюдської культури, і тому
    кожна людина має знати, що таке наука, наукові дослід-
    ження та як вони проводяться

    ReplyDelete
  77. В результаті вивчення теоретичного курсу та ви-
    конання дослідження за обраною тематикою я засвоїла методологію і методику досліджень, а та-
    кож навчилась відбирати та аналізувати необхідну інформацію,
    формулювати мету, завдання та гіпотезу, планувати та
    проводити експеримент, порівнювати його результати з
    теоретичними обґрунтуваннями проблеми; формулювати
    висновки наукового дослідження; складати звіти, доповіді
    та статті за результатами дослідження.

    ReplyDelete
  78. Наука має безліч галузей.Кожен з нас бачить та розуміє,який вагомий внесок зробила наука у сучасному житті. Наука відкрила нам нові можливості вивчення природи, техніки, та ін.Науковий світ дуже багатогранний,кожна людина обирає те ,що їй подобається.У кожного з нас є шанс внести свою частку в розвиток науки.Людина є великою складовою всього наукового пізнання і вона повинна сприяти розвитку науки.
    32 група

    ReplyDelete
  79. Покiдова Карiна
    37 група, ННI
    В наше століття наука розвивається все швидше. Нині обсяг наукових знань подвоюється кожні 10-15 років. Близько 90 % всіх учених, коли-небудь жили Землі, є нашими сучасниками. Останні 300 років, саме такий вік сучасної науки, людство зробило величезний ривок свого розвитку. Весь навколишній світ показує якого прогресу досягло людство. Саме наука стала основною причиною такого бурхливого розвитку людського суспільство, повсюдного впровадження інформаційних технологій.

    ReplyDelete
  80. Наука нам потрібна щоб розробляти і відкривати нове і корисне для нашої життєдіяльності. Наукові відкриття полегшують наше життя, дають якийсь потенціал і перевагу над силами природи. 37 група ННІ

    ReplyDelete
  81. Покiдова Карiна
    37 група, ННI
    Отже я повністю згодна з тим, що зараз неможливо уявити наш світ без науки, яким би він був. І ми не повинні зупинятись на досягнутому, потрібно далі вдосконалюватись в цьому плані

    ReplyDelete
  82. Покiдова Карiна
    37 група, ННI
    Також важливим є те, що результати науки значно полегшують наше життя, вони сприяли появі "нової економіки", початку перенесення знань людства в електронну форму, зручну для зберігання, систематизації, пошуку істини та обробки, та інших.

    ReplyDelete
  83. Насправді наука, потураючи егоїзму людини, не привела його до того, про що він мріяв. З'ясувалося, що сьогодні ми прийшли до глухого кута, навіть не розуміючи, де знаходимося і куди йти далі. Людство втратило орієнтацію мети руху. Загроза знищення від воєн, природних катаклізмів, хвороб не зменшилася, а навіть навпаки.

    ReplyDelete
  84. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  85. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  86. На мій погляд наука відіграє дуже велику роль в нашому повсякденному житті, це є все... Найдивовижнішим на мій погляд в науці є те, що як би кожен з нас не старався, ми все одно будемо вчитись впродовж усього нашого життя, наше вчення ніколи на закінчиться, ми завжди знайдемо щось нове, а щось старе ми зможемо побачити з іншого боку завдяки новим знанням. Як би ми не хотіли, але підсвідомо ми отримуємо якусь інформацію, ми знайомимось з людьми і ті чи інші люди або події впливають на наш подальший розвиток і це є прекрасно. Я особисто не вірю в випадковість, не існує нічого випадкового, все має бути так як є і не інакше, такий наш світ. Мабуть найважливішим аспектом науки є те, що вона вчить нас мислити в усіх сенсах і не дивлячись на те, що абсолютно кожна людина вчиться так чи інакше, все ж таки завжди варто рухатись вперед і відкривати щось нове для себе, це змінить те, як ти дивишся на світ, можеш буди в цьому впевнений!

    Тишківський Іван, 26 група, ННІ.

    ReplyDelete
  87. Наукова діяльність сьогодні відіграє значну роль.На даний час з наукою ми пов*язуємо такі терміни,як мислення,плановість,допитливість,практичність,творчість та ін.Праця науковця є тяжкою й копіткою.
    Я думаю,що кожен науковець повинен вміти розподіляти час для творчості та правильно організовувати своє робоче місце.Адже,ці аспекти впливають на нашу працездатність.
    Науковець повинен увесь час еволюціювати,тобто показувати щось нове й невідоме у науці.Дослідник мусить постійно розмірковувати над предметом свого дослідження.
    Постійна робота над собою,відданість роботі та правильно сформовані навички характеризують науковся,як знавця своєї спрвви.
    Мякушко Наталія 21 група.ННІ

    ReplyDelete
  88. Без сумніву можна стверджувати,що наука-це важіль у майбутнє. Під час пізнавальної діяльності людина прагне до пошуку істини,у ході якого вона саморозвивається і створює інновації у сфері своєї діяльності."Ученье-свет,а неученье-тьма":нова інформація розширює наш кругозір та дає змогу мислити далі,за межами свого(вже набутого дякуючи науці) знання,відкриває нам двері у незвідане та допомагає знайти своє місце у житті.
    ННІ іноземної філології
    31 група
    Тарасюк(Шуляк)Валерія.

    ReplyDelete
  89. Моїми колегами було сказано все що могло тільки прийти мені на думку, так що я погоджуюся з усіма коментаріями.

    ННІ іноземної філології
    23 група
    Васильєв Олександр

    ReplyDelete
  90. На мою думку електронні бібліотеки-сучасний та швидкий спосіб пошуку необхідної книги. З їх допомогою можна мати доступ до багатьох бібліотек різних міст.
    Електронні книги - зручна допомога при творчій роботі.
    Мені подобаються електронні книги та їх різноманітність
    Також
    Завдяки вашим лекціям я дізнався про електронні бібліотеки як книжок, так і дисертацій. Це допомогло мені у пошуку необхідної літератури.


    ННІ іноземної філології
    23 група
    Сурду Дмитрій

    ReplyDelete
  91. Безперечно за наукою наше майбутнє. Саме вона рухає нас вперед. Завдяки їй ми розвиваємося, отримаємо знання. Це є наш двигун. Ми повинні різними шляхами розвивати її та продвигати уперед.
    ННІ іноземна філологія 21 група. Мельниченко Є.

    ReplyDelete
  92. Організація науки поставлена в основі усіх
    економічних процесів сучасного
    суспільства. Завдяки якісної організації
    науки, людство отримало широкі
    можливості.Найкраща організація науки дозволила
    людині відвідати інші планети, а також
    зглянути у мікросвіт, що дозволило
    розширити можливості людини до
    небачених масштабів.
    21група Драйчук Анастасія

    ReplyDelete
  93. Звичайно, наш світ стрімко розвивається у всіх сферах,тимпаче у технології. Все наше життя стоїть "всередині" науки, тому що, як ви знаете, скільки ми живемо, стільки і навчаемость. Думаю кожен розуміє це. І головним є те, що саме ваші лекції дають нам, студентам, знання , які допоможуть і при навчанні і в подальшому житті. Щодо науки в цілому, я сподіваюсь, що її розвиток ніколи не зупиниться і продовжуватиме розвиватися.

    Соколова Анастасія ННІ іноземної філології 21 група

    ReplyDelete
  94. Наука- це наше життя. Наука є скрізь. Вона оточує нас. Завдяки їй ми одягаємося, їмо та й взагалі живемо, але ніколи ще людина і дня не прожив без науки.
    Я вважаю, що наука дуже пізнавальна і цікава річ, розвиток якої неодмінно буде рости вверх найменше 100 наступних років,як мінімум.

    ReplyDelete